Venelane Ivan Makarov eesti poliitika ja meedia kääbuskiseljovidest ja mini-solovjovidest 

Rubriik Repliik On
Yana Toomi iseloomustab hästi tema sõprus Kremli sõbra ja Süüria diktaatori al-Assadiga.

Portaali Objektiiv kolumnist Ivan Makarov tutvustab oma loos “Nalja nabani, venelased tulevad!” mitmeid olulisi momente, mis väärivad refereerimist.

Nii kirjutab ta, et USA rahandusministeerium kehtestas 9. novembril sanktsioonid Bashar al-Assadi võimupüsimist toetavate isikute suhtes ja nendib samas, et jah, Yana Toomi nende seas ei ole, oskas teine õigel ajal lõpetada – muidu sattunuks koos teiste Euroopa Parlamendi vasakpoolsetega Süüria diktaatorit pidevalt külastanud Eesti föderalistist eurosaadik väga kehva seisu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Teisena märgib Makarov ära, et Isamaa ainus venekeelne riigikogu liige Viktoria Ladõnskaja-Kubits töötab demonstratiivselt oma erakonnale vastu, näidates eeskuju oma rahvuskaaslastele – kuidas olla vastu Eesti rahvusriigile. “VLK on täna nagu Štirlits, kes on kangelaslikult imbunud vaenlaste ridadesse, et neid õõnestada,” märgib ta.

Kolumnist kirjutab, et president Macron kutsus selle aasta 30. oktoobril kokku Prantsusmaa riigikaitse nõukogu seoses islamistide julma terroriaktiga – Eesti president Kersti Kaljulaid kutsus sama organi kokku seoses tema enda poolt kaitstava „vaba sõna“ lausumisega raadiosaates.

Lõpetuseks nendib Makarov: “Venelased on muutumas eestlastest kogunisti vabamaks. Isegi eesti keelt oskavad venelased ei vaata reeglina allakäinud eesti telekanalite pahatihti kas poliitiliselt kallutatud või siis lihtsalt sisutuid saateid, samas kui eestlased on selle reeglina vaimunõdra toodangu pantvangid. Venelased ei vaata isegi spetsiaalselt nende jaoks loodud venemaameelse ETV+ saateid, suhtudes sellesse kanalisse skepsise või siis huumoriga. /…/ Aga eesti telekanalite uudistega on juba pikemat aega täpselt sama häda, ja nende erapoolikud diktorid on muutumas kääbuskiseljovideks ja mini-solovjovideks.”

Loe pikemalt: Ivan Makarov: nalja nabani, venelased tulevad!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused