Viirusepomm on saabunud, juhtuma hakkab kahe nädala pärast

Repliik,
- Updated
©Scanpix
Lennuk

Põhja-Eestis õitses kartul just ära, see tähendab, et kahe nädala pärast saab juba potti panna. Täpselt selleks ajaks peaks olema ka selge, mitu ukrainlast põllumajanduskoja tellitud erilennukis koroonaga pihta sai, sest selle va viiruse peiteaeg on just see kaks nädalat, mille külalistöölised karantiinis peavad istuma.

Aga karantiinist on vähe kasu, sest arvestades tõigaga, et selles lennukitäies, mis koosnes 159st inimesest, vähemalt kolm olid nakatunud ja nad viibisid kõik 159kesi koos mitu tundi ühes kinnises ruumis ehk lennukis ja seejärel ka bussides, lisaks kohtusid nad lennujaamas teiste inimestega, neil olid vastas põlluettevõtjad, samuti ajakirjanikud… siis ei taha mõeldagi, mis selleks ajaks, kui põhjaeestlane oma peenralt kartulit saab võtma hakata, meie põllumajandust päästma tulnud ukrainlastega ja meie kõigiga juhtuma hakkab.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ahsoo, et neil olid maskid peas. Aga niipalju, kui me teame ja mida on selles viirusekevades spetsialistide poolt pidevalt korrutatud, siis need maskikesed väga viiruse leviku peatamiseks ei aita – perearstid kinnitasid aina, et see tavaline mask on pigem selleks, et sa ise oma saastunud sõrmedega enda nina ja suud kogemata ei käperda.

Lisaks on iseküsimus, kui paljud lennureisijad ikka tegelikult maski kandsid, näiteks lennujaamas tehtud piltidel polnud uljastel kartulikorjajatel küll midagi nospli ees, kui nad ukse taga suitsu kiskusid.

Lühidalt: tõime – lausa tellisime erilennuga – ise endale siia viiruspommi, nagu Itaalia võrkpalluritest veel vähe oli.

Ja me kõik mäletame, milline kisakoor sellele eelnes. Kõik need Reformierakonna poliitikud – kajakallased, urmaskruused ja jürgenligid, kõik need sotsid, kõik need ajakirjanikud-kristerparised ja kõik teised, kes viimased kuud ainult maasikatest jahusid ja rahva tervist olulisimaks pidavat EKREt sõimasid, minge võtke see koroona nüüd välja ja tehke sellega, mis tahate.

Aga te ei tee, sest sellega ei olegi midagi muud teha, kui alla neelata. Sest te keegi ei vastuta selle eest. Te ainult lahmite ja lõhute. Seda kõike ühel eesmärgil – nullida teile ebamugavad rahvuskonservatiivid, kes ei lase teil enam rahus laiutada. Ja seda kõike ükskõik, millise hinnaga, isegi sellise, et tuua lennukitäis viiruselevitajaid meie inimeste sekka.

PS Täna õhtuks on hõiskavad uudised ukrainlaste saabumisest meediaväljaannete portaalides teiste sõnumite sisse ära uputatud ja ka teade, et ukrainlaste seas kolm nakatunut leiti, on hilisõhtuks ses ebaterves infosõjas uudistevoost kadunud. Küll aga võib näiteks Delfis üsna üleval ikka veel lugeda ligi nädala tagust feministeeriumi esindaja propagandat.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused