Viktoria Ladõnskaja-Kubits ei mõista endiselt, et tema koht jääb Isamaast kõvasti vasakule poole

Repliik,
©Uued Uudised
Isamaa peaks minema paremale, Viktoria Ladõnskaja-Kubits vasakule. Pilt on illustratiivne.

Viimaks tuli ära: Riigikogu liige Viktoria Ladõnskaja-Kubits liitus Isamaa liikmeühendusega Parempoolsed. Aga naispoliitik ei saa endiselt aru, mis ruumi ta üldse sattunud on.

Ladõnskaja-Kubits märkis, et Isamaast peab tema hinnangul saama palju avatum ja laiapõhjalisem erakond. /…/ Meil on vaja värskendust ning poliitilise suuna ja strateegia korrigeerimist,” ütles Ladõnskaja-Kubits.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Poliitik ei saa aru, et Isamaa peakski oma algse suunitluse juures olema nišipartei ehk edendama isamaalist ja rahvuslikku joont. Selles osas ei saagi ta laieneda liberaalsele ja vasakpoolsele skaalale, mida Ladõnskaja-Kubits näib soovitavat.

Terve Eesti poliitikamaastik on sisuliselt liberaalne või vasakpoolne, konservatiividest on säilinud vaid EKRE ja Isamaa, kusjuures Parempoolsed nihkusid ilmselgelt ära sellesse peavoolu ja nende eraldumine tõelistest isamaalastest on vaid aja küsimus. Sisuliselt soovib Ladõnskaja-Kubits liberite leeri üle viia kogu Isamaa koos selle allesjäänud rahvusmeelse tiivaga.

“Avatus” tähendab liberaalses kontekstis selle laulu laulmist, mida kõik juba Brüsseli nootidejärgi laulavad. Ladõnskaja-Kubitsa “värskendus” tõhendaks, et Isamaa kaotaks oma viimsegi näo ja muutuks liberaalide puudliks.

Ennast “isamaalise renegaadina” näidanud Viktoria Ladõnskaja-Kubitsa astumist Isamaasse ei mõistnud omal ajal keegi, keegi ei mõistnud tema sealolemist, aga tema ühinemine libaparempoolsetega on juba mõistetavam.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused