Vilja Kiisleri järjekordne viharünnak: ta sõimas peapiiskoppi kiriku “ekrestumises”

Repliik,
©Uued Uudised
Delfi faktikontroll on laste liivakast.

Delfi vihaõhutaja Vilja Kiisler asus peapiiskop Urmas Viilmat intervjueerides ründavale positsioonile ning süüdistas nii kirikupead kui kirikut vähemuste kiusamises ning selle kahtluse alla seadmises, kas naised on inimesed. Kiisleri sõnul on kirik Viilma isikus “ekrestunud”.

“Teie väljaütlemised meenutavad mulle järjest rohkem ühte valitsuserakonda. Ma ütleksin, kirik on teie isikus täiesti ekrestunud. Te kiusate vähemusi, te arutlete selle üle, kas naised on inimesed või ei ole, kas aborti teha tohib või ei tohi. Kui võtta see naiste küsimus, siis selles asjas te olete juba järele mõelnud ja jõudnud järeldusele, et naised on inimesed. Mingil hetkel nad seda teie jaoks ei olnud. Abordi küsimuses olete ka EKREga ühel alusel – ei peaks olema lubatud. Ja siis jäävad veel geid, eksole, EKRE meelest ei ole inimesed, ja teie selles asjas mõtlete veel järele, kui lugeda teie ülesastumisi ERRis. Millest säärane kiriku ekrestumine peaks tulenema?” tulistas Kiisler.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Siin ei oska muud kosta, kui seda, et Kiisler võiks juba ammu ametit vahetada, kui kogu see viha tema sisse ära ei mahu ja nii palju valu teeb…

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused