Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Võimunäljas globalistidest poliitikud on algatanud rumalate juttude maratoni

-
08.09.2018
Isamaa liige Marko Pomerants ähvardab lõunaeestlasi sõnakuulmatuse eest erimaksuga.
© Eero Vabamägi/Postimees

Enne valimisi hakkavad maskid langema, sest sooja kohta saada või alles hoida soovivad poliitikud teevad suu liiga lahti ning kuldmunade asemel kukuvad sealt mädamunad.

Rumaluste varaaidaks on endiselt Isamaa, mille üks liige Marko Pomerants soovitas maksustada Tartu ja Lõuna-Eesti elanikud erimaksuga, kuna nemad ei soovi oma territooriumile tööstust. Selle maksu tulu tuleks Pomerantsi ettepaneku kohaselt suunata Ida-Virumaa tööstuspiirkondadesse.

Rääkimata sellest, et Lõuna-Eesti on nagunii rahvast tühjaks jooksnud ja ääremaastunud ning erimaks sealsele rahvale (miks mitte siis erimaks tööstuslikule Tallinnale ja Harjumaale, kes on sealt rahva minema meelitanud?) süvendaks vaesust veelgi, on Pomerantsi mõistusevastane ettepanek kuritegelik juba seetõttu, et see nõuab kellegi karistamist selle eest, et ta seisab mingil põhjusel oma kodukandi eest. Ikka karistada, käsi väänata, sõrmed sahtli vahele, kui keegi suurte sõna ei kuula – Isamaa on sellise kombestiku juba Brüsselilt ja Euroopa Komisjonilt edukalt üle võtnud. Igal juhul maksab vähemalt lõunaeestlastel Pomerantsist kaugele hoida – tšekistihingega poliitik on troikaga sinnapoole teel. Ehk võtab kaaslaseks korruptantide hukkaja Valdo Randpere…

Sotsidega kooselulepingu sõlminud Indrek Tarand on rahul sellega, et sõbrad marksistid seisvat nõrgemate eest ja Euroopa on nende arvates kõigi ühine kodu. Kui rääkida nõrgematest, siis arvaku Tarand geiagenda sellest küll kohe välja – see seltskond on kõike muud kui nõrk, ta võib inimese elu pikemata hävitada ja tema haual tantsugi lüüa. Isegi ettevõtted pole kaitstud – tuletagem meelde kasvõi Swedbanki, kes geide paari Twitteri-säutsu peale Aadu Luukase fondilt kingitust tagasi küsima tõttas.

“Oleme täiesti ühel meelel selles, et Euroopa on meie kodu ning kõigile, kes tahavad meie kodu kahjustada, tuleb julgelt vastu seista,” rääkis Tarand ERR-ile. Miks mitte alustada julgelt neegritele ja moslemitele vastu seismisest, sest just nemad soovivad Euroopa kodu kahjustada? Aga ei, Tarandi “Euroopa on meie kodu” tähendab seda, et sinna kodusse ootab avatud südamega Tarand ka asiaate, aafriklasi, araablasi ja kõiki, kes oma on kodu hüljanud ja võõraid kodusid üle võtma asunud!

Tarandi puhul võib julgelt kasutada väljendit “Uss roomas usside sekka”, sest konservatiividel poleks temaga midagi peale hakata, isegi maskotina on ta viledaks kulunud. Üks konservatiivne joon Indrek Tarandis siiski on – ta usub minevikuväärtustesse, nimelt sellesse, et ta on endiselt kümnete tuhandete lemmik! Ega ikka ole küll, tema Macroni-lembus ja Poola-vastasus on ammugi globalistipalge esile toonud.

Nädala pärl tuli aga president Kersti Kaljulaidilt, kes teatas, et ka tema on diskrimineerimist tunda saanud. Kus maailmas temasugused küll elavad? Praktiliselt igat eestlast on diskrimineeritud nii riigi- kui kohtuvõimu, ametkondade ja ideoloogiatöötajate poolt. Kõige hullem diskrimineerimine käib praegu rahvusmeelsete eestlaste suhtes, kelle kallale on ässitatud praktiliselt kogu riiklik surve- ja repressiooniaparaat. Kahjuks on selle vaimse Gulagi juhtivkomissariks Kersti Kaljulaid, kes jaotab eestlastelt äravõetud eestlust igale soovijale.