( : ) kivisildnik: Rahuldamata feministid, hoidke latt kõrgel

Arvamus,
- Updated
©Scanpix
( : ) kivisildnik

Seksuaalselt rahuldamata naistele tunnen ma isklikult sügavalt kaasa, olenemate nende feministlike vaadete raevukusest või absurdsusest. Kannatus on kannatus ja valu on valu. Siiski paneb imestama meie lillaroosa meedia ebaproportsionaalne mure kõrgharidusega naiste seksuaalpartneri leidmise raskuste pärast.

Kelle mure see on? Kas nende elu on ohus? Kas kõrgharitud ilus, rikas ja tark mees on inimõigus? Miks me Aafrikast spetsialiste sisse toome, kui nad tarvitada ei kõlba? Kas seksuaalkonkurentsi kaotajad on genotsiidi või rassismi ohvrid? Inimlikul mõistan, aga appi ei tule, proovige kuidagi ise hakkama saada. Ärge siis kaitske loodust, kui looduse kutse väljakannatamatuid vaevusi põhjustab.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Värske kiunatus tuli Postimehe toimetusest: “Tähelepanu, valmis olla, start: algas võidujooks kõrgharitud meestele!” 26. okt 2019, autoriks Kadri Kuulpak. Jutu mõte on selles, et jämedas joones tuleb meil iga haritud naise kohta vähem kui pool haritud meest. Ja antakse mõista, et seegi napp pool meest on tänu progressile koolitatud kolmveerandlillaks lödipüksiks.

Muidugi on toimetused punnis täis haritud tibisid, olgu Müürileht või Õhtuleht, ent need toimetused ei ole läbilõige ühiskonnast ja lehed ei peaks olema rahuldamata toimetuste häälekandjad. Toimetuse nurjumine ei ole ühiskonna lõpp, kaugeltki ei ole need globaalprobleemid, nagu naisajakirjanikele meeldib mõelda. Meil on nälgivaid lapsi rohkem kui rahuldamata kõrgharitud feministe. Ja mujal maailmas on nälgivaid lapsi veelgi rohkem.

Naisintellektuaalide vaimsest võimekusest räägib kurb tõsiasi, et nad ei suuda pakkuda probleemile mingitki vastuvõetavat lahendust. Mida teha, kui meest ei saa? Ehk loeks tudengipõlves poolelijäänud Foucault lõpuni, see kommarist klassik ja vasaklojuste kaitsepühak pakkus ühiskondlike probleemide lahendamiseks kolm võluvitsa: narkootikumid, homoseksualism ja maoism.

Mina soovitan kahte esimest, maoism eeldab märatsemist ja tapatalguid. Sellega tegeleme hiljem, siis kui kõik muud on juba proovitud. Enne tuleks kasutada vähemmõrvarlikke ja inimsusevastaseid abinõusid. Pealegi suur tüürimees Mao ise ei pesnud ennast kunagi, ta oli veendunud, et saab puhtaks anduvate komnoorte vagiinades. Küllap tal oli õigus, aga tänapäeval on meil siiski teised hügieenistandardid.

Enne maoismi tuleks siiski tõmmata lont korralikult umbe ja vaadata kobedamad kursaõed kaine pilguga üle. Ma pole küll narkoekspert, aga julgen oletada, et sügaval kivis on täiesti ükskõik, kas panna meest, naist või lammast. Kusjuures lamba haridustase ei tohiks olla mingil kombel takistuseks. Pole mitterahuldavat lammast, on vähe sünteetilist heroiini.

Ajakirjanikud ja arvamusliidrid jutlustavad homoseksualismi eeliseid kogu ühiskonnale, samas on neil endal seda kõige rohkem vaja. Kuulake iseennast, naisharitlased, tehke oma sõnade, mitte konservatiivide perekonnaõpetuse järgi. Proovige kõigepealt mõni noorem reporter ära, ärge enne öelge, et see on halb. Saage üle kristlikest eelarvamustest.

Erijuhtum on see, kui olete aastaid edutult homoseksi üritanud. Kui annet ikka üldse ei ole, siis tuleks mõelda soovahetamise peale – kõrgharitud transmeestest on kogu maailmas puudus. Julgen ennustada, et transmeestel on kõrgharitud naiste hulgas sama head väljavaated kui transsportlastel naisjalgratturite või -tõstjate hulgas.

Rahuldamata feministid, hoidke latt kõrgel, madala haridustasemega mehega sugulisse vahekorda laskumine on inimväärikust alandav. Progress ei ole ainult konspekt ega hästitasustatud loeng või igav artikkel Müürilehes. Õilsad ideed tuleb ellu rakendada: täielik liberalism, totaalne homoseksualism ja kompromissitu narkoparadiis olgu tehtud. Uut voodikorda ehitama ja kohe. Vähem möla pikem samm. Olete liberaalid või ei ole? Olete feministid või pajalapid?

Mina isiklikult olen feministlikke klassikuid uurides jõudnud järeldusele, et mehed on üldse alamad ja kurjad olevused, kes mitte mingil kombel ei ole naistega võrdsed, sarnased ega isegi mitte talutavad. Kokkuvõtlikult – kõik on võrdsed, aga mehed on sead, ükski mees ei ole parem kui teine. Ja kui naine peakski mehele lähenema, saab ta seda elu lõpuni kahetsema.

Kõik on juba ammu välja mõeldud, õige õpetus on teil teada, lihtsalt tuleb oma sisemisest katoliiklasest ja ekreiidist jagu saada – edasi on kõik juba väga lihtne. Tuleb saada vabaks, nagu Queen’i transvestiidivideos. Võtame loogiliselt, meil on kolm vastuvõetavat lahendust: esiteks ainult homoseksualism, teiseks ainult narkomaania ja kolmandaks narkootikumidega tuimestatud homoseksulism.

See ei ole minu jutt, ma ainult refereerin kõige õilsamat ja täiesti ilmeksimatut kultuurmarksisti Foucault’d, kusjuures Foucault ise ei teinud ainult sõnu, möllas nii, et vähe ei olnud. Nii et kui kõlbab tema vaateid õigeks pidada, siis peaksid tema elukombed ka halal olema. Kordan, hoidke latt kõrgel, haritud naiskodanikud, ei mingeid traktoriste voodisse – Foucault jälgedes helge tuleviku, sotsiaalse õigluse ja homoseksuaalse rahulduse poole.

Ma õnnistan teid.

(:)kivisildnik
27.10.2019,
Pärnus, vandenõulaste peakorteri lähistel

2 commentsOn ( : ) kivisildnik: Rahuldamata feministid, hoidke latt kõrgel

 • Avatar
  Margus Peterson

  kivisildnik: (kõik) mehed on sead. lõpetan lause: nii ütles vasikas, kuldi kõrval poriloigus lösutades. kiri karikatuuril, mis ilmus . . .
  kes seda enam mäletab. igatahes “õndsal” nõukaajal, mis oli minu noorusaeg ja mis ei tule iial tagasi. või tuleb?
  mõte: UU (ja kõik, kel võimalused ja vahendid), organiseerige selle kirjatüki paljundamine ja levitamine! sest hääd ja löövat
  kirjasõna pole kunagi liiga palju! talitagem ikke papa Jannseni moodi: öppetus on se ivva. edu!

 • Avatar
  Veljo Raide

  Suured tänud,

  Kuidas mitte sellise artikli peale kirjutada. Kivisildniku olen austanud ja austan. Nagu ta ise ütleb siis seda “vedelat paska” on sitaks. >Tubli.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused