Tallinna esileedi kuulmishallutsinatsioonid

Arvamus,
- Updated
Putinismi kiiluvees

Siinsed venekeelsed poliitikud erinevad oma venekeelsetest valijatest selle poolest, et ei ole ei liha ega kala: ise teevad karjääri tänu eesti keele oskusele ja samas kaitsevad kiivalt teiste vääramatut õigust mitte õppida riigikeelt.

Kogu aeg üritatakse veenda venekeelseid elanikke selles, et neid diskrimineeritakse ja alandatakse, ja et ainult nemad, venelaadsed poliitbroilerid, kaitsevad „veerandi“ Eesti elanike eriõigusi.

Kohalike vene keelt kõnelevate eestimaalaste seas on ausate, eestimeelsete ja töökate inimeste protsent võrreldamatult kõrgem, kui siinsete „vene“ poliitikute hulgas.

Postimees avaldas täna loo „SAAME TUTTAVAKS ⟩ Anastassia Kovalenko-Kõlvart: vene inimene peab iga päev tõestama lojaalsust“.

Tegelikult on lood nii, et hoopis siinsed „vene“ poliitikud peavad iga päev tõestama venekeelsete elanike „diskrimineeritust“ ja lojaalsust Kremlile. Ja mida lähemal on valimised, seda pealetükkivamalt nad seda teevad.

„Riigikogu liige Anastassia Kovalenko-Kõlvart (Keskerakond) ütleb, et vene emakeelega inimesed peavad iga päev valjuhäälselt tõestama oma lojaalsust, ajakirjanikud püüavad ka teda sageli testida,“ kirjutab Postimees.

Äkki Kovalenko-Kõlvartile peabki kõike „valjuhäälselt“ seletama, sest on ju üldtuntud fakt, et motosportlaste kõrvakuulmine on pidevast mootorite möirgamisest kahjustatud.

Väites, et venelased peavad siin kogu aeg tõestama oma lojaalsust, valetab Kovalenko-Kõlvart nii nagu siis, kui kirjutas maha oma magistritööd ja esitas oma loomingu pähe. Nagu siis, kui tüssas sotsiaaldemokraatide valijaid ja jooksis keskerakonna poolele üle. Ja tema ise peab nüüd tõestama oma uuele parteile lojaalsust, mida ta antud juhul teebki, sest ilma venekeelsete inimeste hirmutamiseta ei püsiks see ju võimul.

Hea eesti rahvusleht Postimees, tehes intervjueeritava jutust väljavõetud valeväitest pealkirja, legaliseerite te pahatahtlikku ja rumalat väljamõeldist. Ka toetate te putinistide ähvardusi rünnata Eestit venelaste “kaitsmise” eesmärgil.

Nii kohalikel kui ka Riigikogu valimistel sai Kovalenko-Kõlvart umbes 400 häält, ju siis on meil riigis täpselt nii palju „valjuhäälseid“ elanikke, kelle nimel võib väita igasugust jama.

Haiglate ja tervete linnade purukspommitamise, massimõrvade ja vägistamiste ohvrid ei ole mitte Eestis elavad Venemaa kodanikud, kel on siin antud kogunisti valimisõigus, vaid omal maal elavad ukrainlased.

Nii et aitab juba ohvrite otsimisest seal, kus neid ei ole, ja „vene maailma“ kehtestamist toetavate väljamõeldiste kordamisest. Tegemist on nüüd ikkagi Eesti Vabariigi pealinna „esileediga“.

Ivan Makarov

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused