Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Tavalised inimesed nagu Kristel … ja lehvitavad igal sammul avalikult oma intiimeluga

17.10.2020
Kristel Rannamäe artikkel on üllitis, mis üritab varjata LGBT agenda pealetungi.
© Uued Uudised

“Ikka püütakse seda LGBT-temaatikat pahupidi pöörata ja konstrueeritakse äraspidiseid süüdistusi.

Päevalehes annab Mart Helmele „vastulöögi“ Kristel Rannamäe.

Kompaktse arvamusjutu võtab kokku lõpulõik – „Härra siseminister, ma tõesti ei taha välismaale kolida ega Teie sängi ronida. Kuid häiriv on lugeda, kuidas täiskasvanud inimene – minister – räägib rahva voodielust. Kas see ongi see traditsiooniline pere, kus isa meelisteema on võõraste seks?“

Kulla Kristel.

Meil ei tule pähegi mõtelda, kas ja kui tihti mõni kaaskodanik masturbeerib. Kui ta teeb seda aga näiteks restoranis või teatris, siis paneme seda tähele ja suhtume sellesse „pisut tõrjuvalt“.

Meil ei tule pähegi huvi tunda mõne onu genitaalide vastu. Kui ta aga demonstreerib neid avatud mantlihõlmade vahelt pargis või lasteaia mänguväljaku ääres, siis märkame seda ja suhtume sellessegi „pisut tõrjuvalt“.

Meil ei tule pähegi mõtet, et äkki peaks nudismiharrastuse kuidagi keelustama. Kui aga nudistid tulevad oma hobi viljelema linna peatänavale või kasvõi külauulitsale, siis pälvib see meie tähelepanu ja me suhtume neissegi „pisut tõrjuvalt“.

Saate aru?

Kas Teie mõistate minu loomuomase seksuaalkäitumise hukka? Või kiidate heaks? Ilmselt mitte kumbagi. Ja teate miks? Sest Teil ei ole minu seksuaalkäitumisest vähimatki aimu. Ja miks Teil sellest aimu ei ole? Sest mina pean oma intiimelu sügavalt isiklikuks teemaks ja ei käi sellest ükskõik kus pläkutamas.

Mart Helme meelisteema ei ole võõraste seks. Aga kui mina käiksin ühe akna alt teise alla, ühest telekanalist teise, ühest meediaväljaandest teise ja päevast päeva, nädalast nädalasse kiljuksin kõva häälega, et „mina seksin oma laulatatud naisega“, siis mõne aja pärast oleks Mart üks esimesi, kes mulle vastu hambaid annaks. Ja õigesti teeks! Hoolimata sellest, et oleme mõlemad kurikuulsad keskealised valged heteromehed.

Te kirjutate – „LGBT+ inimesed on siin, meie Eestis, olnud sama kaua kui kõik teised – nad maksavad makse, käivad tööl, püüdlevad enda õnne poole, panustavad iga päev meie ühiskonda. Need inimesed on teie naabrid, tööandjad, kolleegid, koolikaaslased.“

Jah, nii see on. Ja mitte mingit probleemi ei olekski, kui asi sellega piirduks. Aga Te olete sellest kirjeldusest jätnud välja tillukese detaili – „… ja lehvitavad igal sammul avalikult oma intiimeluga.“

Võõraste või tuttavate seks saab ükskõik kelle meelisteema olla ainult siis, kui see on tutvumiseks nö vitriini välja pandud.

Mul ei ole vähimatki mitte kellegi intiimelu vastu seni, kuni see jääb tema privaatseks valdkonnaks. Kui ta aga tuleb oma sugutegudega minu ette liputama, siis muutub ta vastikuks ja tekitab vastureaktsiooni. Ning pole üldse vahet, on ta gei või hetero.

Ja ärge unustage, et lisaks LGBT+ inimestele on meil vähemalt sama suur hulk ausaid homoseksuaale, kes ilma Teie paraadidel osalemiseta elavad, töötavad, makse maksavad ja ühiskonda panustavad ning on auga ära teeninud minu ja kõigi minusuguste „homofoobide“ täieliku lugupidamise. Muide, Teisse suhtuvad nad kordades halvemini kui mina või Mart.

Priit Tali, kolumnist