Tehke nii palju, kui jõuate: Haapsalus valmistatakse meie opositsiooni poolt kiidetud liberaalsesse Rootsisse laibakotte

Arvamus, Repliik,
- Updated
©Scanpix.
Kiirabiauto Rootsis.

Haapsalu vanas autobaasis õmblevad naised kokku musti surnukotte. Neile on tulnud Rootsist vägagi konkreetne tellimus: tehke nii palju, kui jõuate, kirjutab Postimees. Ja jõutakse 400 laibakotti nädalas.

Reformierakonna ja sotside poliitikud teavad muidugi midagi muud – nende arvates on teiste riikidega vastuvoolu ujuvas liberaalses Rootsis kõik hästi, palju paremini kui meil.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Alles neli päeva tagasi kirjutas Äripäev, et Rootsi otsus kehtestada koroonapandeemia tingimustes teistest Euroopa ja maailma riikidest vähem karmimad piirangud, hakkab vilja kandma.

Tegelikkus, nagu ikka on hoopis midagi muud. Nõnda on Rootsis koroonaviirusesse suremus siiski üle mõistuse suur, millest kõnelevad ka Haapsalus valmivad laibakotid.

6 commentsOn Tehke nii palju, kui jõuate: Haapsalus valmistatakse meie opositsiooni poolt kiidetud liberaalsesse Rootsisse laibakotte

 • Avatar

  Minu sõbra vanaema, viimase lõpu vähihaige! Tema surm oli ainult päevade küsimus ja ta viidi haiglasse. Haiglas suri ja surmatunnistusele kirjutati koroona! Lähedaste protesti peale öeldi, et me testisime ja ta oli positiivne!

 • Avatar

  Tiblast Alex küsib ,et kas keegi teab mõnda nakatanut. Mina tean 16 nakatanut ja ühte, kes oli ka 7 päeva koomas.

 • Avatar

  tsitaat: “Nõnda on Rootsis koroonaviirusesse suremus siiski üle mõistuse suur, millest kõnelevad ka Haapsalus valmivad laibakotid.”

  See on teil laenatud anekdoodist, kus indiaanlane väidab et tuleb kylm talv, sest valge mees teeb palju puid.

 • Avatar

  jama jutt puha. Kas keegi teab vähemalt 1 nakatunut — isiklikult? Suremus on vanainimeste osas kellele hoopis haiglad keeldusid arstiabi andmast. Selle yliliberaalse eurokarantiini karnevaliga ei läinud rootsi kaasa sest siis hakkavad neegrid ja kriminaalsed wannabe-moslemid mässama.

  • Avatar
   Margus Peterson

   tubli, alex. tabasid naelapead. selle asemel, et vanuritele elementaarset arstiabi anda, on krtteab mitu korda odavam nad
   joonelt laibakotti suunata. “ravile”. sest nende tohterdamiseks raha pole. see on kulunud imporditud “hädaliste” poputamiseks.
   arsti vandele ei vaevuta sülitamagi. aga on ammuilma teada – ükski “häätegu” ei jää nuhtlemata. kui üritatakse tulnukatele
   elementaarseidki käitumireegleid selgitada, kukuvad nood märatsema. see näitab üheselt – rootsud pole enam omas kodus pere-
   mehed. mis teha, SOTSIAALDEMOKRAATIA. eriti rootsi moodi.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused