Üleskutse: iga EKRE poolt andmata jäetud hääletussedel on plusspunkt kartellierakondade kaukasse

Arvamus,
©UU
Paul Oja on EKRE Soome osakonna liige ja Uute Uudiste kaasautor.

EKRE liige Soomes Paul Oja pöördub kõigi eestlaste poole üle maailma üleskutsega minna kindlasti valima ja hääletada EKRE poolt.

“Valimispäeva lähenedes on Facebookis hakanud liikuma lootusetuid meeleolusid õhutavaid postitusi. Ah, mis, mina ei lähegi valima, hääleta kelle poolt tahes, ikka samad tegelased istuvad seal edasi, minu häälest ei sõltu midagi, miski nagunii ei muutu…

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kallid sõbrad! Mul ei ole andmeid, et see oleks kellegi õhutusel sooritatav kampaania. Kuid see polegi tähtis. Iga EKRE poolt andmata jäetud hääletussedel on plusspunkt kartellierakondade kaukasse. EKRE võimalik edu valimistel on ajanud neile hirmu naha vahele. Selle tõrjumiseks on nad kõigeks valmis, nagu olemegi juba korduvalt näinud.

Kartellierakondade meelest jätku rahvas pigem valimistel osalemata, kui et nad EKRE poolt hääletavad. Ärgem pakkugem neile seda rõõmu. Astugem ülejärgmisel pühapäeval valimisjaoskonda ja kirjutagem hääletussedelile EKRE parima kandidaadi number. Nimekirjas on, kelle seast valida.

Eesti arengusuunda on veel võimalik muuta. Nüüd on selleks võimalus! Eesti eest!”

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused