Üleskutse: meil tuleb rahvana seista jalgratta ja saega poliitikute vastu

Rubriik Arvamus On
©Uued Uudised
See pilt ei tundu tänasel päeval enam ülepingutatuna.

Tuntud telemees Hannes Võrno pöördub sotsiaalmeedias inimeste poole mureliku ja samas sarkastilise üleskutsega takistada valitsuse korraldatavat riigi lammutamist.

“Teen kaks riiklikku kärpe-ettepanekut.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

1. Kärpida sõnast kaitseministeerium “A” täht.

2. Kärpida riigilipust värvid sinine ja must – niikuinii tuleb lahingusse minna erariietes, et mitte vastast provotseerida. Siis sobib ka lahinglipuks lihtsalt valge lipp.

Sõbrad, palun suhtugem toimuvasse väga tõsiselt. Plaanile teha Eesti tülgastavaks, ei tohi järele anda!!! Eesti on meie kodu ning jalgratta ning saega poliitikud, kes oma rahvale näkkupeksjad peale saadavad ja igal hommikul Brüsseli pitsatiga pruune ümbrikke avavad, ei tohi tampida mutta me uhkust.

Kutsun teid lõpetama üksteise klohmimist kõigil muudel teemadel ning seisma rahvana selle eest, et meid marlimaskidega suukorvistada püüdev seadusetus, mis on aasta aega ainult paanikat ja hirmu õhutanud, ei teeks meist kuulekaid lollpäid. On aeg teha vahet lojaalsusel ja kuulekusel, vihal ja vaenul ning vabadusel ja sundvalikutel.”

Hannes Võrno

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused