Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Urmas Reitelmann: Keskerakonna sisetülid teenivad reformigrupeeringu ja süvariigi huve parimal moel

18.07.2023
Keski hädade taga on oravapartei saba näha. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Kuulasin täna Kiige ja Kõlvarti jutu ära, ent midagi kasulikku sellest ei meenu. Kõlvart on muidugi palju intelligentsem ja kavalam tegelane. Kiik aga lihtsakoeline, et mitte öelda primitiivne põhulõug. Mehike patrab kolm minutit järjest, suutmata selle ajaga väljendada ainsatki mõtet, patrab aga soravalt. Võib olla on viga minus, aga ma lihtsalt ei viitsi kuulata inimesi, kel ei ole mitte midagi öelda, väsitav ja igav.

Kõlvart mõtleb vene keeles ja tõlgib eesti keelde, mistõttu on tema laused paremini sõnastatud ja täpsemad. Üha kindlam näib olevat aga Keskerakonna vene tiiva ülekaal, intellektuaalne ülekaal kindlasti ja kui süsiliberaal Kiige kõrvale ei ilmu ühtegi tõsiseltvõetavat eestlast, saab Keskerakonnast keemiliselt puhas vene partei ja on ülejärgmisteks valimisteks unustatud.

Ühte võib aga kindlasti ennustada. Sisetülid teenivad reformigrupeeringu ja süvariigi huve parimal moel. Lõhestunud Keskerakond kaotab liikmeskonda ja populaarsust veelgi ning sellele viidates saab järgmistel omavalitsuste valimistel e-häältega võltsides Tallinnas pukki pedofiilide ja rahapesijate erakond. Ma oleksin väga üllatunud, kui geneetilised vargad rikkaima omavalitsuse rahavooge ei himustaks ja nende toiduahel niivõrd rasvast suutäit ei nooliks.

Urmas Reitelmann, EKRE poliitik