Vaktsineerimine, looduskaitse, võõraviha ja AIDS

Arvamus,
©Reuters/Scanpix
Konservatiivid täidavad ühiskonnas valgete vereliblede rolli. Pilt on illustratiivne.

Kolumnist Karl Olaf Rääk ütleb oma loos, et konservatiivid on kui valged verelibled, kes hoiavad ühiskonna organismi võõrsissetungijatest puhtana.

“Pealkirjas toodud mõisted on pealtnäha suvaliselt kokku pandud, kuid siiski on nende vahel loogiline seos – võõrliikide eemal hoidmine, et säilitada teatud koosluse tervis ja eluvõime.

Paradoksaalne siinjuures on, et inimesed ei taha seda seost näha. Progressiivne inimene võib tuliselt toetada vaktsineerimist, seista nagu müür ohtu sattunud looma- ja taimeliike eest ja sama hingetõmbega olla massiimmigratsiooni, rahvuste kaotamise ning globaliseerumise poolt.

Vaktsineerimine on protsess, mis suurendab organismi kaitsevõimet võõrorganismide vastu. Võime öelda, et vaktsineerimine suurendab organismi võõraviha, kaitstes seda haiguste ja surma eest.

Sealjuures pole tegemist pelgalt verbaalse diskrimineerimisega. Haigusetekitajaid kusagil põrnas või naharakkude vahel ei vaadata halvustava pilguga ega poetata negatiivseid märkusi, vaid need isoleeritakse ja hävitatakse nii efektiivselt kui võimalik.

Samasugust otsustavat käitumist näeme looduskoosluste kaitsel. Agressiivsed võõrliigid hoitakse väga karmide meetmetega looduspiirkondadest eemal. Teatakse, et kui need ennast sisse seavad, siis hävitavad senise elustiku ja muudavad samasuguseks nagu seal, kust nad tulid. Nii võivad kaduda terved liigid. Ja jällegi näeme, et üks ja sama inimene võib seista plakatiga, kus nõuab looduse puutumatust ja järgmisel päeval juba teise plakatiga, kus toetab globaliseerumist ja massiimmigratsiooni.

Ei ole raske näha, et loomuliku kaitsevõime kaotanud ühiskondades toimuvad samad protsessid nagu bakterite eest kaitsmata organismis või võõrliikidele avatud metsatukas. Agressiivsed võõrliigid teevad ühiskonna algul haigeks ja lõpuks hävitavad selle. Vaatame kasvõi arenguid Rootsis või Suurbritannias.

AIDS ehk omandatud immuunpuudulikkuse sündroom sobib samuti paralleelide nimekirja. AIDS’i põhjustajaks on teatud viiruste rühm, mida tähistatakse lühendiga HIV. Nende pisilaste  poolt tekitatud seisund võtab organismi loomulikud kaitsemehhanismid maha ja avab patogeenide sissetungile. HIV viirus sunnib organismi omaks võtma idee, et kõik on võrdsed ja ühtegi viirust ega bakterit ei tohi diskrimineerida.

Ei ole vaja erilist fantaasiat, et märgata sarnasust füüsilise ja mentaalse immuunpuudulikkuse vahel. Globalismi idee, eriti selle riikide ja rahvaste kaotamise osa, on sisuliselt mentaalne HIV. See levib inimeselt inimesele ja kes juba nakatatud on, üritab tõbe kasvõi vägivaldselt järgmisele ohvrile edasi anda.

Nakatunuid tunneb ära sellest, et nad kiidavad igal võimalusel massiimmigratsiooni hüvesid. Nad vihkavad rahvusriiki, kohalikku keelt ja teevad kõik, et oma riik ja rahvus maha salata ning olematusse saata. Nad sisisevad kooris sellest, kuidas eesti keel on väljasurev keel, kuidas eesti rahvas on väljasurev rahvas, sest kõige loomuliku ja eripärase välja suretamine ongi nende teadvuse vallutanud mentaalse viiruse eesmärk.

Kuhu paigutada selles mudelis konservatiivid?

Konservatiivid täidavad ühiskonnas valgete vereliblede ülesannet. Nemad suudavad veel näha erinevust organismi siseneva võileiva ja katkubakteri vahel. Konservatiivide põhimõte on: ühiskond peab olema avatud sõbralike, tarkade ja töökate võõraste ees, kuid suletud kurjategijate ning ühiskonna turjal liugu laskjate jaoks.

On’s see seisukoht tõesti nii halb, nagu meile sisendada üritatakse?”

Kommentaarid

2 commentsOn Vaktsineerimine, looduskaitse, võõraviha ja AIDS

  • Avatar

    Karta on, et põhjus on majanduslik-Lääs näeb, et asjade edasiarenedes jääb ta Idale alla, kuna enda iive on negatiivne ja oma rahvas ei taha “musta” tõõd teha, väljapääs on ainult odava tõõjõu sisselubamine….

  • Avatar

    Vaktsineerimine = oma organismi võõrkehade süstimine. Olen selle vastu ja olen ka massiimigratsiooni vastu. Olen igasuguse vägivalla vastu.
    Inimene on kõikvõimas ilma vaktsiinideta ja rahvus on jätkusuutlik ja elujõuline massilise rahvaste rände suunamiseta, mis mõlemad toimuvad sihilikult. Üks – nõrgestada organismi, teine – nõrgestada rahvast ja rahvust.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused