Yana Toom, Andrus Ansip, Urmas Paet, Sven Mikser ja Marina Kaljurand – traditsioonilise pere lammutajad

Arvamus,
©Scanpix
Vikerkaarelipp Euroopa Parlamendi ees.

Valimiste eel tasub teada, kes kannavad edasi Eesti ühiskonna seniseid väärtusi ja kes suruvad peale “euroopalikke” ehk lammutavaid “uusväärtusi”. Euroopas Parlamendis tegid seda viimast Eestist valitud sotsid ja liberaalid, “isamaalane” ei leidnud selgroogu üles ja ainus tõeline traditsiooniliste väärtuste eest võitleja oli rahvuskonservatiiv Jaak Madison.

14. septembril võttis Euroopa Parlament vastu resolutsiooni, mis nõuab samast soost inimeste “abielu” ja partnerluse osas Euroopa Liidu ühist seisukohta. Dokumendis leitakse, et liikmesriigid ei saa tugineda samasooliste abielude põhiseaduslikule keelule, kuna “ELi õigus on ülimuslik mis tahes siseriikliku õiguse, sealhulgas vastuoluliste põhiseaduslike sätete suhtes”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Eesti saadikutest andsid oma hääle resolutsiooni toetuseks Yana Toom, Andrus Ansip, Urmas Paet, Sven Mikser ja Marina Kaljurand. Vastu oli Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna saadik Jaak Madison. Isamaa eurosaadik Riho Terras jäi erapooletuks.

Sven Mikser ja Marina Kaljurand on mõlemad ainsa Eesti parlamendis esindatud homopartei eurosaadikud, nende puhul pole midagi imestada. Andrus Ansip ja Urmas Paet löövad kulpi iga Euroopa Liidu käsu peale ning lähevad kappi ja tulevad välja.

Yana Toomiga on eraldi lugu: Eestis esindab ta peamiselt valijaskonda, kes hindab kõrgelt traditsioonilist peret ja ütleb vihahoos “ты педераст” – tema on põhjalik reetur, aga eks ta pendeldabki Moskva ja Brüsseli vahel. Tema seisukoha põliselanike kohta ütles välja kolumnist Ivan Makarov: Yana Toomi arvates eestlased homoabiellugu ja surgu välja. Sama soovib Toom ilmselt ka venelastele.

Resolutsioon leiab muuhulgas, et ELi õigus on ülimuslik mis tahes siseriikliku õiguse, sealhulgas vastuoluliste põhiseaduslike sätete suhtes, ning “seetõttu ei saa liikmesriigid tugineda samasooliste abielude põhiseaduslikule keelule ega niinimetatud moraali või avaliku korra põhiseaduslikule kaitsele, et piirata isikute põhiõigust ELis vabalt liikuda ja rikkuda seeläbi riigi territooriumile kolivate vikerkaareperede õigusi.”

Lisaks homoseksualismi ülimuslikkuse kinnistamisele toetasid pealkirjas ära mainitud poliitikud ka võimu delegeerimist Brüsselile, kes juba praegu karistab riike, kes üritavad agressiivsele LGBT-ideoloogiale kätt ette panna. Selliseid inimesi saab ainult valimistel paika panna.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused