EKRE turgutav mõju majandusele: Tallink pidi töötajaid juurde võtma

Eesti, Majandus,
- Updated
©UU

Puhtalt Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna töövõiduna valitsuses läbisurutud alkoholiaktsiisi alandamine toodab aina positiivseid tulemusi.

Tallinki juht Paavo Nõgene rääkis ETV saates „Esimene stuudio“, et kuigi alkohol pole ainus, mille pärast soomlased siia tulevad, on alkoholiaktsiisi langetamine turismisektorile mõjunud positiivselt. “Näeme sedagi, et käiakse ka Lätis, aga see pole kindlasti enamus. Aktsiisilangetus on väga tänuväärne, sest turismi mõjutavad erinevad tegurid,“ ütles ta.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Eesti ja Soome suhted on vaatamata kohatisele üleskeeramisele Nõgese sõnul jätkuvalt head. “Võime panna Tallinna ja Helsingi vahel käima laeva iga tunni aja järel, kui selleks on nõudlust,” lubas Tallinki juhatuse esimees Paavo Nõgene.

“Meie esmane soov on valmisolek valitsust nõustada, et Eesti laevad sõidaksid Eesti lipu all,” kirjeldas ta. Just EKRE-sse kuuluv Riigikogu spiiker Henn Põlluaas on võtnud oma südameasjaks sellesama teema.

Kommentaarid

One commentOn EKRE turgutav mõju majandusele: Tallink pidi töötajaid juurde võtma

  • Avatar

    Põlluaas võiks südameasjaks võtta ka sillad Saare- ja Hiiumaale.
    Praeguse demograafilise tendentsi jätkudes tuleks Eesti ja Soome vahele varsti miiniväli panna…

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused