Hakkab pihta: ettevõtted sulgevad uksi ja “tervitavad” suutmatut peaministrit

Eesti, Majandus,
- Updated
©Rainer Vainola
Kõnekas plakat

Valitsuse käpardlikkus energiakriisi ohjamisel on jõudmas punkti, kus uksed panevad kinni esmalt väike-ettevõtted ja seejärel ootab pankrotilaine tõenäoliselt ka suuremaid.

„Kahjuks peame teatama pubi sulgemisest, arvestades olukorda, kus riik on pannud väikeettevõtjad selles karmis elektrihinnapoliitikas oma ärisid sulgema,“ seisab populaarse Ah-Ja pubi Facebooki postituses.

„Kallid toetajad ja muidu sööjad! Kahjuks peame teatama pubi sulgemisest, arvestades olukorda, kus riik on pannud väikeettevõtjad selles karmis elektrihinnapoliitikas sulgema enda ärisid,“ seisab kohalikke kurvastavas teates, millest selgub, et Põlvamaal Ahjas asuv Ah-Ja pubi on sunnitud uksed ajutiselt sulgema.

„Pidasime vastu koroonahulluse ja valgus juba paistis tunneli lõpus, aga peale elektriarve saamist pidime kahjuks tunneli lõpust selle valguse ära kustutama. Siinkohal tahaks tervitada Kaja Kallast isiklikult!“ lisatakse teates, viidates peaministri suutmatusele Eesti energiapoliitikat ohjes hoida.

Pankrotti taotleb näiteks ka Lääne-Virumaal Haljalas asuv soomlastele kuuluv õlletehas.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused