Maailm hülgab vähemuste nimel kapitalismi ja läheb hoogsalt sotsialismi suunas

Majandus,
©Scanpix
Karl Marx ja sotsialism on Läänes tagasi. Mälestussamba avamine Saksamaal Trieris, milles osales ka tollane Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker.

Turumajandusel ehk kapitalismil on omad reeglid, millest üks olulisim on kasumlikkus – seda põhimõtet aga hülgavad kõik need ettevõtjad, kes lähevad kaasa neomarksistliku tööhõivepoliitikaga.

Objektiiv kirjutab: “Eelmisel nädalal andis Argentiina parlamendi ülemkoda oma lõpliku heakskiidu seaduseelnõule, mille kohaselt tuleb täita vähemalt üks protsent kõigist avaliku sektori töökohtadest end transseksuaali, transvestiitidi või transsoolisena identifitseerivate inimestega. Ka eraettevõtetele luuakse seadusega maksusoodustuste ja soodsate laenude kaudu eeliseid end sedasi identifitseerivate inimeste palkamiseks.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nagu näha, on kaadripoliitikas esikohale pandud mitte kompetentsus, töökus, haritus või kogemus, vaid kuulumine mingisse vähemusse. Olgu ta pealegi rumalam, laisem, harimatum või oskamatum, peaasi, et ta on keegi vähemustest.

Mis sellise tööjõupoliitika all kannatab? Ennekõike tootmise efektiivsus. Kiiresti kasvava rahvastiku jaoks toodetakse üha vähem väärtusi, sest sinna, kuhu varem panid tööle asjatundjad, pannakse nüüd inimesed hoopis teistel alustel.

Paljudele võib see tunduda tohutu sotsiaalse õiglusena. Tegelikult aga kannatavad kõik. Inimesed satuvad sinna, kuhu nad tegelikult ei sobi, tootmis- ja loomisprotsessid takerduvad – vaevalt et seegi inimene, kes sai töökoha sellepärast, et ta on transsooline, ennast hästi tunneb, kui ta näeb, et tema teadmised ei käi nõutavast tasemest üle, samas kui temast kompetentsem inimene jääb tööta.

Kui poekassas on eakas inimene, kes pole enam kiire, või puudega inimene, kes ei saa terve inimesega võrdselt töötada, seisab ka järjekord, inimestel läheb poeskäiguks rohkem aega, nad lähevad närvi – ei tunne ennast hästi ei kassasistuja ega inimesed poesabas.

Muidugi on üks asi eakad ja puudega inimesed, kellele ongi vaja jõukohast tööd, sootuks teine asi aga igasugused seksuaalsed vähemused, kellele pole mingit põhjust eeliseid pakkuda – on ta haritud ja kompetentne, siis palun väga, aga kui töökoht saab talle sooritatud soovahetusoperatsiooni pärast… see on idiootsus!

Selline tööjõupoliitika on ehtne sotsialism. Nii nagu Nõukogude Liidu ajal doteeriti naftarahadest kogu käsumajandust, millel polnud mingit efektiivsust. Nüüd kärbitakse seda sotsiaalse, ja mis kõige hullem, mingi ideoloogilise “õigluse” nimel.

Neomarksism kogub jõudu ja hävitab turumajandusliku tootmise just sellise majanduspoliitika kaudu, kus töökohad täidetakse mitte kompetentsete inimestega, vaid vähemustega, kellest saab oma edutajaid toetav proletariaat.

Kahjuks on ka Eestis juba kümneid ettevõtteid, kes edendavad sotsialistlikku ja ideoloogilist tööhõivet.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused