Raul Siem KredExi uuest juhist: “Olen kindel, et ta suudab sel ebakindlal ajal KredExit targalt edasi majandada”

Majandus,
©Uued Uudised
Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem.

KredExi nõukogu valis uueks asutuse juhiks Ivo Kuldmäe, kes asub KredExi juhatuse esimehena tööle alates 12. oktoobrist.

„Ivo Kuldmäe on tugeva kogemustepagasiga võimekas tippjuht ja olen veendunud, et ta suudab sel ebakindlal ajal KredExit targalt edasi majandada, suurendada veelgi siht- ja sidusrühmade rahulolu pakutavate teenustega ning tuua turule uusi teenuseid nii Eesti ettevõtjate abistamiseks kui meie elanike elamistingimuste parandamiseks,“ ütles väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul  Siem (EKRE)

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

KredExi nõukogu esimees ja Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi kantsler Ando Leppiman lisas, et vajadus KredExi teenuste järele on pidevas kasvutrendis, seda nii turutõrgete ületamisel Eesti majanduse elavdamiseks kui elanike elamistingimuste parandamisel. Väga oluline on samuti KredExi roll praeguses kriisis kannatada saanud ettevõtete abistamisel.

„Oluline on leida uued arenguvõimalused, laiendada teenusbaasi ning jätkata senist head tööd organisatsiooni terviklikul arendamisel,“ lisas Leppiman.

Ivo Kuldmäel on pikaajaline finantssektoris töötamise kogemus, kus ta on töötanud erinevatel juhtivatel ja nõuandvatel kohtadel.

Ivo Kuldmäel on ärijuhtimise magistrikraad Tartu Ülikoolist ning ta on aastate jooksul end täiendanud erinevates ülikoolides ja programmides Londonis, Šveitsis ja Prantsusmaal.

Ivo Kuldmäe sõnul ajendas teda kandideerima KredExi suur potentsiaal ja tugev turupositsioon riikliku finantseerimisasutusena. „KredEx on pika kogemusega finantsturu osaline ning hetkel põnevas arenguetapis. Meil on meeskonnaga võimalus kujundada KredExist juhtiv riiklik finantseerimisasutus, kes on veelgi paremaks partneriks erinevatele turuosalistele, ettevõtetele ja Eesti elanikele. Ootan huviga KredExi meeskonnaga liitumist ja uute kolleegidega tutvumist,“ sõnas Kuldmäe.

KredExi senine juhatuse esimees Lehar Kütt lahkus ametist omal soovil, ametlikult oli tema viimane tööpäev KredExis 4. oktoobril.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused