Kriisikabinet #6: USA-s elav Renee Meriste jagab meeleavaldajad kolme gruppi: protesteerijad, agitaatorid ja rüüstajad

Kriisikabinet,
- Updated

“Kriisikabineti” kuuendas osas vestleb Riigikogu liikme Anti Poolametsaga sündmustest Ameerika Ühendriikides Los Angelese Eesti Seltsi president, muusikaettevõtja Renee Meriste.

Renee Meriste räägib mässudest ja ka koroonakriisist, millest tekkinud pingetest rahutused alguse võisid saada. Meriste jagab meeleavaldajad kolme gruppi: esimene grupp ongi protesteerijad, kes tulevadki oma meelsust näitama; teine grupp on agitaatorid, kes tõmbavad asja käima ja sisenevad massi hiljem; kolmas grupp on pätid ja rüüstajad, kes võtavad ära, mis võtta annab.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Kui kusagil midagi põleb, siis politsei läheb sinna ja mujal jäävad poed valveta, selleks pannaksegi asju põlema, et teises kohas rüüstada,” kõneleb Meriste.

Kogu see laine on seotud Meriste hinnangul üldiste muutustega ja globaliseerumise: “Mingid ideed on mingil hetkel üleval ja mingid all ning nendest, mis parajasti üleval, nendest kinni võetakse, alati leiab põhjuse, mille pealt möllu teha.”

Saatele saavad sõna sekka öelda ka vaatajad-kuulajad, kui nad kirjutavad aadressil kriisikabinet@gmail.com.

Saatesari püüab hoida inimesi kursis käesoleva kriisiga, jagada analüüse, teha otselülitusi kohtadele, vestelda poliitikute ja ekspertidega.

UU

One commentOn Kriisikabinet #6: USA-s elav Renee Meriste jagab meeleavaldajad kolme gruppi: protesteerijad, agitaatorid ja rüüstajad

  • Avatar

    Mis neist meeleavalajatest veel gruppidesse jagada-ühed vastalised ja kaabakad on nad enamuses kõik.Ja ega Meriste suurt midagi ei öelnud, teravamatest märkustest hoidus, kardab vist, et Ameerkas tuleb mõni must “meeleavaldaja” selgitusi nõudma.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused