“POOLKUU IGOR GRÄZINIGA”, 28.03.2020: Koroonakriisist, “huulepulgavalitsusest”, sotside taandumislahingust ja paljust muust

Poolkuu Igor Gräziniga,

Ajakirjanik Andres Raid ja õigusteadlane Igor Gräzin kõnelevad president Kersti Kaljulaidist ja soovolinik Liisa Pakostast, Euroopa Liidu tegevusetusest koroonakriisi ohjeldamisel, Soome huulepulga valitsusest, Ungari välisministri läbisõimamisest ETV eetris, sotsialistide taganemislahingust, Andrus Ansipi käkist pronkssõduri teisaldamisel ja EKRE tulevikust.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

5 commentsOn “POOLKUU IGOR GRÄZINIGA”, 28.03.2020: Koroonakriisist, “huulepulgavalitsusest”, sotside taandumislahingust ja paljust muust

 • Avatar
  Ei tea jah

  Korjan ka siukseid punkte ta jutust muudkui üles, ajaloost rääkimata.

 • Avatar

  oot oot… kes on “m66dukalt konservatiivne president” … ?!? EI USU! Eks teod räägivad valjemini ja Buratino on rahvavaenlane olnud algusest peale. K6nesid v6ib ju kirjutada talle keegi teine valmis kuid ta on ju näidanud et on OPOSITSIOONI president pigem, takistas pensionireformi….

 • Avatar

  Huvitav, et Gräzin ei taha defineerida sotsialismi väites, et ideed ei ole – on ikka küll. Kui igatsorti külahullud välja jätta siis hetkel maailma üldsus defineerib kahte liiki sotsialismi – üks on see globaalne sotsialism mis on EU aluseks ja mida aetakse segi liberalismiga. Selle aluseks on Marxistlik-leninistlik proletaarne bolsevism ja see on sellest võrsunud. Kuna NSVL-i loeti läbikukkunud projektiks (rääkida siin “tähesõdadest” kui lagunemise põhjusest on infantiilne – see oli vaid sümptom) siis juba muideks Lenin ütles, et kui läänemaailm ei taha meie kommunismi siis neelab ta alla meie sotsialismi. Kõik sotsialistlikud liikumised mis identifitseerivad ennast ka punase värvi või lillega (tuleb tuttav ette) on just nimelt lipsu alla pintsakusse pugenud BOLSEVIKUD.
  Nende eesmärgiks on midagi sellist mis toimub hetkel Hiinas aga kordades tuegavamalt üle keeratud vindiga – eriti mis ouudutab Inimeste õigusi.
  Arvestades Gräzini vanemaid sõnavõtte ja üldiselt läbikäivat tooni siis kahtlustan, et tegu on just sellise “kapi bolsevikuga” kuna väldib teatud teema arendusi.

  Teiseks sotsialismi vooluseks on rahvussotsialism. Selle voolu suurimaks apologeediks oli Onu Aadu. Ja kuna see on siiani bolsevik-sotsidel kui kartul kõris kinni ja võimul olijad (hetkel vast miinus EKRE) on just bo-sotside esindajad siis tehakse rahvussotsialismi maha kuidas jakstakse. Asi on nimelt selles, et Onu Aadu suutis ära tõestada, et rahvussotsilismi lippude alla suudatekse koondada nii töölisklass, haritlaskond ja ka isegi KAPITALISTID ja seda eriti kui viimased lähtuvad rahvuslusest kui kandvast ideest mitte aga hetkel valitseva röövkapitalismi praktikast kus ühtedele tuleb ainult juurde ja teistel jääb aina vähemaks.
  Onu Aadu TÕESTAS, et riik saab edukalt eksisteerida´kui Riigipank kuulub riigile (ka teema millest Gräzin ringiga mööda läheb) ja RIIK ISE majandab oma raha – mitte aga Baruchid-Rotcildid-Rockefellerid – kes “vastutasuks” raha majandamise eest pumpavad riigist ja rahvast välja viimasedki veeringud.
  Ehk sa maksad pangale raha tegemise/trükkimise eest, selle eest sa saad raha kasutada ja veel ka protsente iga kasutatud ühiku eest.
  Ehk see viimane oligi üheks peamiseks põhjuseks miks panakde kontrollitud USA ja UK 3.Riigile kallale läksid – “juudiküsimus” oli vaid ettekäändeks.
  Ja sellega koos käiv sõjapropaganda millest on ka lisatud videos hea ülevaade; https://concen.org/content/europa-last-battle-2017

  • Avatar

   Kui Gräzin nii kõva rahvuslane on miks ta siis EKRE-sse ei tule vaid istub Keskerakonnas mis on täis igasugust marksistliku seltskonda. Gräzin ongi kapibolševik. Ta tahab lihtsalt rahvuslasi bolševistliku Keskerakonna toetajateks ümber teha.

 • Avatar

  Lugupeetavad! Kaljulaidi rahvusriigijutt POLE JUHUSLIK- muti soovib jätkata oma ametis ja sellega loodab saada ka konservatiivide poolehoidu- TEGEMIST ON INIM-MIMIKRIGA, ehk alatu valetmise kaudu saavutada pahatahtlik eesmärk: jätkata Eesti hävitamist Mida suuremalt valetad-seda rohkem usutakse(V.I.Lenin). PAKOSTA- ka tema on huulepulgavolinik! Endine Eesti Panga president Hanson pole kunagi olnud Eesti Riigi eest seisja, vaid tema isandad on hoopis teised isikud ja teised organistatsioonid, millest eriti ei räägita avalikult. Hr Gräzin- andke idee, kuidas oleks võimalik saneerid ERR-i! See on jätkuvalt ennekuulmatu, millisel LABASEL-RUMAL TASEMEL ERR on! Err kuulub Isamaa haldushalasse ja NAD IKKA EI VÕTA MIDAGI ETTE, et see ülesstiline LABASUS ära lõpetada ja mehitada ERR lõpuks ometi tarkade ja andekate töötajatega. Ja viimaseks- Eesti võiks kehtestada karistused riigiametnikele, kes ei ole seadusandlikult tasemel!!! Alustaks Kaljulaidist,Pakostast jne äärmusvaskpoolsetest.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused