Poolkuu Igor Gräziniga, 3.03.2020: Perifeeriast, konkurentsist, Eesti raudteest, presidendi ilmavaatest ning uutest leludest

Poolkuu Igor Gräziniga,
- Updated

Õigusteadlane Igor Gräzin ja ajakirjanik Andres Raid kõnelevad perifeeriast, Nürnbergi protsessist, võitjatest ja kaotajatest ajaloos, Mart Laari panusest Eesti raudteevõrgustiku lammutamisel, Põhja-Eesti ja Lõuna-Eesti kirikuõpetajate erinevusest, Kersti Kaljulaidi sotsialistlikust maailmavaatest, konkurentsist majanduses ning moodsatest laste mänguasjadest.Vabandame kehva helikvaliteedi pärast saate esimese pooles.

Kommentaarid

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

2 commentsOn Poolkuu Igor Gräziniga, 3.03.2020: Perifeeriast, konkurentsist, Eesti raudteest, presidendi ilmavaatest ning uutest leludest

  • Avatar
    uskmatu-toomas

    Nüüd siis saime teada,et teise maailmasõja algatas Stalin ja Hitler oli vaene kannataja.Järgmiseks tuleb siis see koonduslaagrite selgitus Gräzinilt ?
    Drezden pommitati puruks heade poolt aga Narva kommentaariumis öeldu põhjal pahade poolt-kui lolli juttu võib veel ajada ?

  • Avatar

    Tore saade kindlasti, aga seekord läks see jutt veidi hajevile, paluks konkreetsust rohkem, muidu on raske jälgida.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused