“POOLKUU IGOR GRÄZINIGA” #4: Raid ja Gräzin kõnelevad MRP-st, ukrainlastest Eestis, Greta Thunbergist ja paljust muust

Poolkuu Igor Gräziniga,

Ajakirjanik Andres Raid ja õigusteadlane Igor Gräzin meenutavad 30 aasta möödumist päevast, mil NSV Liidu Rahvasaadikute Kongress kuulutas Molotov-Ribbentropi pakti salaprotokollid õigustühiseks. Samuti räägitakse Greta Thunbergist, Emmanuel Macronist, Toomas Hendrik Ilvesest, Vao põlengust ja majapõlengutest Rootsis, ukrainlastest Eestist, Brexitist ja Eestist ÜRO julgeolekunõukogu liikmena.

Kommentaarid

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

One commentOn “POOLKUU IGOR GRÄZINIGA” #4: Raid ja Gräzin kõnelevad MRP-st, ukrainlastest Eestis, Greta Thunbergist ja paljust muust

  • Avatar
    uskmatu-toomas

    Kõikidel on oma arvamus millel tihti puudub tegelikkusega otsene seos või siis seos on moonutatud ! Meil käib üks pidev nutt selle MRP ümber,näe Stalin tegi jne.Kui paljud teised rahvad kannatasid ja oluliselt rohkem . Kui paljude riikide juhid olid sobingutes Hitleriga,milline roll oli jänkidel kogu saksamaa militariseerimises ja maailmasõja puhkemises jne.
    Kaasaegsed filosoofid pakuvad välja,et täna on meil viieteistkümnes okupatsioon ja neid tuleb veel ja veel hullemaid ! Niikauaks aga laena kannelt Vanamuine,et saaks Kaera Jaani vihtuda.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused