POOLKUU IGOR GRÄZINIGA #5: Raid ja Gräzin kõnelevad tõrvikurongkäigust kui vabaduse sümbolist ning vajadusest erastada riigifirmad

Poolkuu Igor Gräziniga,

Andres Raid ja Igor Gräzin arutlevad ajalikel ja ajatutel teemadel, rääkides muu hulgas EKRE tõrvikurongkäigust kui vabaduse sümbolist, Eesti transiidiärist, riigiettevõtete erastamise vajadusest ning liberaalide ja konservatiivide erinevustest.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

2 commentsOn POOLKUU IGOR GRÄZINIGA #5: Raid ja Gräzin kõnelevad tõrvikurongkäigust kui vabaduse sümbolist ning vajadusest erastada riigifirmad

 • Avatar

  Kas hakkavad EKRE reaalsed värvid välja tulema või on see saade kahe üksiküritaja soolo???
  Kogu maailma praktika (seal kus seda rakendatud on), et paaniline erastamine lõppeb riigile miinusega ja kodanikele kahe miinusega.
  On mõned asjad mida riik EI TOHI erastada – oma maavarad ja oma logistika – ehk teed, sillad ja mõned asjad vee.
  On lubatav, et maavarade töötlemine antakse OSALISELT – ÜHISETTEVÕTTE sildi alla kus ENAMUS jääb riigile eraettevõttele.
  Kui need aga eraeteevõtetele maha müüakse müüakse saame samasuguse olukorra mis hetkel Venemaal – tekivad oligarhid.
  Selline erastamine oli ka Suurbritannias Tatcheri ajal – mis välja tuli – rikkad said rikkamaks ja rahvas ainult vaesemaks.
  EKRE on hetkel prooviajal – nagu teeks midagi ja rahvas loodab – kas meie pettume või tehakse midagi ka ära – selles on küsimus…

  PS. Parafraseerides klassikuid – kuuldes poliitikut rääkimas, et tema pääses võimule tekib mul refleks haarata parabellum.
  Sa raisk EI SAANUD VÕIMULE – sa said TÖÖKOHA mis eeldab pühendumist Rahva ja RIIGI heaks töötamist.
  Valimised olid selleks, et SINA näitad, et oled PÄDEV seda tööd tegema – mitte tõestamaks, et suudad “peenhäälestada” ja härmatada.

 • Avatar

  Üleskutse: kleepige tänavale “it is okay to be white” kleepse!
  Printige välja ja ja pange nätsu, liimipulga või teibiga tänavaposti külge!
  Vastusena Antifa vasakäärmuslaste “good night white pride” kleepsudele Tallinnas!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused