“RÄÄGIME ASJAST”, 5.04.2020: Mart ja Martin Helme muutustest majanduses, Ukraina tööjõust ja kriisi mõjust Eesti julgeolekule

Räägime asjast,
- Updated

Poliitikud Mart Helme ja Martin Helme võtavad kokku lõppeva nädala sündmused ja analüüsivad neid läbi konservatiivse vaatevinkli. Seekordses saates räägitakse lisaeelarvest, majanduses ees ootavatest muutustest, põllumajandusest ja Ukraina tööjõust ning koroonakriisi mõjust Eesti julgeolekule ja Venemaa poliitikale.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

6 commentsOn “RÄÄGIME ASJAST”, 5.04.2020: Mart ja Martin Helme muutustest majanduses, Ukraina tööjõust ja kriisi mõjust Eesti julgeolekule

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Julgeoleku kindlustamiseks maksame ametnikele veel suuremaid preemiaid ! Ainult kelle julgeoleku ?

 • Avatar
  Leo Viller

  Bretton – Woodsi ( BW ) konverents toimus siiski 1944. aasta juulikuus ja seal pandi paika II MS järgne valuuta – finantssüsteem. USA dollar seoti kulla hinnaga ( st taastati kullastandard ) ja teiste riikide valuutad üsna jäigalt omakorda dollariga. Veelgi olulisem BW otsus oli aga see, et otsustati investeeringuid riikidest mitte välja viia, kindlustamaks nii oma riikide elanikke tööga. Umbes sama põhimõte, mida teeb Trump, kes püüab vahepeal väljaviidud investeeringuid USAsse tagasi tuua. BW otsuste vastuvõtmine oli tingitud peamiselt sellest, et II MSst võttis osa umbes 15 miljonit sõjaliselt väljaõpetatud ameeriklast, kes poleks oma eliidil ilmselt enam lubanud kunstliku majanduskriisi tekitamist, nagu see oli sündinud 1929. aastal. Demokraatia pole teatavasti mitte midagi muud kui rahva surveavaldamine oma eliidile. Kuna järgneva kolmekümne aastaga sai peamiselt noorem põlvkond ära idiooditatud, kes kaotasid oma demokraatliku st surveavaldusliku võimekuse, siis 1976. aasta jaanuaris toimunud Kingstoni ( Jamaika ) konverentsil reformiti rahvusvahelist valuutasüsteemi. Arvake ära, kelle huvides

 • Avatar
 • Avatar
  Leo Viller

  Juulja Ahvanussjeva kak miilaja vanjuutshaja zaraaza

 • Avatar
  Tsensuur töötab ka siin!!

  Jälle kommentaar kustutatud!!– Mis on valesti, kui küsin, et miks ei mainitud saates poole sõnagagi ametnikele preemiate maksmist??

 • Avatar
  Korruptsioon EKRE moodi

  Ei poolt sõnagi ametnikele makstud suurtest preemiatest…..

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused