„RÄÄGIME ASJAST“, 1.03.2020: Tõrvikurongkäigust, president Kaljulaidi aastapäevakõnest, koroonaviirusega võitlemisest ja Türgi-Vene konfliktist

Räägime asjast,

Poliitikud Mart ja Martin Helme võtavad kokku möödunud nädala, kõneledes vabariigi aastapäeval toimunud tõrvikurongkäigust, president Kersti Kaljulaidi ühiskonda lõhestavast tegevusest, Eesti sammudest koroonaviiruse vastu võitlemisel ning Türgi ja Venemaa vastasseisust.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

3 commentsOn „RÄÄGIME ASJAST“, 1.03.2020: Tõrvikurongkäigust, president Kaljulaidi aastapäevakõnest, koroonaviirusega võitlemisest ja Türgi-Vene konfliktist

 • Avatar

  Millal ometi v6etakse teemaks et neegrid ja Rootsi pangad (koos SMS laenufirmadega) välja kupatada, ning pigem rahastada Eesti pensionäre hoopis?! Kaua neid välismaa panku ja “mugavuspagulasi” ikka rahastada!?? Ärge unustage et see kirutud pensionär on ikkagi vanaema, vanaisa, v6i vanavanaema, vanavanaisa, kes ise siiski tööd teinud oma elueal tunduvalt rohkem kui need kes praegu pukis otsuseid teevad.

 • Avatar

  kas on nad vaadanud ka seda? Keegi siinsetest? SIis ehk saaks aru et mis tegelikult toimub.

  https://www.infowars.com/5g-launches-in-wuhan-weeks-before-coronavirus-outbreak/

 • Avatar

  Olen olnud Räägime Asjast saate pikaajaline kuulaja. Täna enam kuulata ei tahtnud (ehk kuulan homme). Nii Mart kui Martin Helme on kirikuskäijad mehed. Nad peaksid teadma, mida tähendab armuaja mõiste. Selle üle arutlemine ja lahenduste otsimine on praegu esmatähtis. Vanaviisi ei saa enam jätkata, olukord on ülikriitiline, sest sportlased, meelelahutajad, lasteasutused jt. ei suuda ise pidurit tõmmata. Vaadake eestinen.fi -st, milliseid drastilisi samme on juba astunud Jaapan ja Soome. Lugege, mis on juhtumas Itaalias. Riigijuhid, paluge Jumalalt tarkust ja halastust! https://eestinen.fi/2020/03/kuum-koroonaviirusest-rasitud-itaalia-jagatakse-kolme-ossa-seda-vahemalt-kuni-8-martsini/

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused