“RÄÄGIME ASJAST”, 15.12.2019: Helmed ja Reitelmann Briti konservatiivide valimisedust ja oravapartei piinlikust šõust Riigikogus

Räägime asjast,

Poliitikud Mart Helme, Martin Helme ja Urmas Reitelmann võtavad kokku poliitikanädala, kõneldes Briti konservatiivide ajaloolisest valimisvõidust ja Eesti peavoolumeedia kallutatusest, Reformierakonna piinlikust poliitilisest šõust Riigikogus ning Euroopa rahvuslaste Eesti-vaimustusest.

Kommentaarid

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

One commentOn “RÄÄGIME ASJAST”, 15.12.2019: Helmed ja Reitelmann Briti konservatiivide valimisedust ja oravapartei piinlikust šõust Riigikogus

  • Avatar

    Arvan,et räägiti asjadest nii,nagu asjad on.Midagi üllatavat selles polnud.Selge,et põhjanaabrid on saanud endale rohepunase marufeministliku valitsuse ja siin jääb soome rahvale ainult kaasa tunda.Samas on valitsus tekkinud siiski rahva demokraatliku valiku tulemusel ning on seaduslik.Meie valitsuse liikmetel ei kõlba naaberriigi valikuid arvustada.See kisub naabrite vahel tüli üles.Meie valitsusel tuleb ju hõimuvelledega sooje suhteid hoida ja nende valitsusega asju ajada.Sellepärast tegid Helmed vea kui ütlesid soome valitsuse kohta pahasti.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused