„RÄÄGIME ASJAST“, 16.02.2020: Mart Helme visiidist USA-sse, koroonaviiruse ja globalismi seostest ning Prantsusmaa venemeelsusest

Räägime asjast,

Poliitikud Mart Helme ja Martin Helme kõnelevad koroonaviiruse ja globalistliku ideoloogia seostest, Prantsusmaa presidendi venemeelsusest ja Mart Helme visiidist Ameerika Ühendriikidesse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

One commentOn „RÄÄGIME ASJAST“, 16.02.2020: Mart Helme visiidist USA-sse, koroonaviiruse ja globalismi seostest ning Prantsusmaa venemeelsusest

  • Avatar

    Kuidagi kummaline oli kuulda Helmete täielikust kapituleerumisest koroonaviiruse ennetustöö võimalikkuse ees. Et siis oodatakse käed rüpes Eesti esimest haigestumisjuhtu? Ja isegi kui tahta midagi ennetavat teha, polevat selleks raha ega inimesi. Aga pärast viiruse tuvastamist tekivad raha ja inimesed? Huvitav, mis loogikaga Helmed üldse eeldavad, et see pauk Eestist mööda läheb? Hõre asustus pole näitaja, sest eestlane on äärmiselt püsimatu, vurtsides kümnete tuhandete eraautodega igapäevaselt kõigi Eesti linnade vahet. Väikepoode enam pole, supermarketites hingavad üksteisele kuklasse nii väikelinlane kui linna moonavaru täiendama sõitnud kolkaelanik. Lapsed on ninapidi koos lasteaias ja koolis, levitades juba täna vanemate ilmareisidelt kaasa toodud leetreid. Rahvapidustused, kontserdid – midagi polda nõus ära jätma ega piirama, ehkki võrreldes viirusejuhtumi tuvastamise järgse rahakuluga (karantiin, tööseisakud, välihaiglad) oleks pidustuste ja reisimise piiramine ning hädavajaliku hügieeni propageerimine praktiliselt tasuta. Aga näed sa, riik leiab ja kulutab sadu tuhandeid eurosid pigem ‘võõrahirmu’ totaalse allasurumise tänavakampaaniaiks, ehkki raku tasandil tähendaks kõige sissetungiva pimesi omaksvõtt kindlat surma. Saan aru, et paanikat pole vaja tekitada, kuid kindlad ettevaatusabinõud aitaksid paanika riski hoopis vähendada.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused