“RÄÄGIME ASJAST”, 17.11.2019: Mart Helme ja Martin Helme võtavad luubi Reformierakonna õõnestustegevuse, pankade rahapesu ja teise pensionisamba reformi

Räägime asjast,
- Updated

Poliitikud Mart Helme ja Martin Helme kõnelevad opositsiooni ponnistustest maaeluminister Mart Järviku kangutamisel, rahapesust Eesti pankades, pensioni teise samba reformist ja  NATO sõjalisest valmisolekust.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

One commentOn “RÄÄGIME ASJAST”, 17.11.2019: Mart Helme ja Martin Helme võtavad luubi Reformierakonna õõnestustegevuse, pankade rahapesu ja teise pensionisamba reformi

 • Avatar
  elektritsaabtasuta blogspot com

  KaKa jpt. poliitikud,PPA ja KAPO ametnikud,ning peavoolu meedia ajakirjanikud koos PR-i omadega tuleb
  panna vangi Karistusseadustiku paragrahvi 104 alusel.

  § 104. Keskkonna kahjustamine sõjapidamisviisina
  Sõjapidamisviisina keskkonna teadliku mõjutamise eest, kui sellega on tekitatud suur kahju keskkonnale, – karistatakse rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistusega.

  Lisaks sellele reetmise kuritegude alusel :
  Need tekstid koolikiusamistest, homodest,perevagivallast on Eesti vastane agenda mis on karistatav

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused