„RÄÄGIME ASJAST“, 2.01.2020: Mart ja Martin Helme Tartu rahust, reformierakondlaste kahepalgelisusest, pensioniraha päästmisest ja Brexitist

Räägime asjast,

Poliitikud Mart Helme ja Martin Helme võtavad kokku möödunud nädala, kõneledes Tartu rahulepingu tähtsusest, Reformierakonna ajusurmast ja kahepalgelisusest, rahva pensioniraha päästmisest, EKRE katsest ära hoida apteekide sulgemine ning Ühendkuningriigi lahkumisest Euroopa Liidust.

Kommentaarid

One commentOn „RÄÄGIME ASJAST“, 2.01.2020: Mart ja Martin Helme Tartu rahust, reformierakondlaste kahepalgelisusest, pensioniraha päästmisest ja Brexitist

  • Avatar
    KOIT.L.HÄNG

    Täpselt nii ongi.Niipea kui loobume Tartu Rahu preambuli lisamisest piirilepingusse,pole meil enam ühtegi tõsiseltvõetavat argumenti,et oleme suveräänne riik,mitte NSVL-i lagunemisel tekkinud mooodustis.Võrdleksin neid katseid teemat kuidagi teistmoodi käsitseda riigireetmisena.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused