“RÄÄGIME ASJAST”, 26.01.2020: Mart Helme, Martin Helme ja Rene Kokk kõnelevad pensionide, apteekide ja metsa tulevikust

Räägime asjast,
- Updated

Siseminister Mart Helme, rahandusminister Martin Helme ja keskkonnaminister Rene Kokk kõnelevad pensionireformist, apteegireformist ning Eesti metsa ja metsanduse tulevikust.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

8 commentsOn “RÄÄGIME ASJAST”, 26.01.2020: Mart Helme, Martin Helme ja Rene Kokk kõnelevad pensionide, apteekide ja metsa tulevikust

 • Avatar

  Ladus ja tore jutt. Nagu alati. Emotsioonid k.a. Hr. Kokk, palun viige sisse ka puidu kohalikele väärindajatele maksusoodustusi v.m.s. Sirgelt väljavedajad maksku pensionäridele ja teede taastamisse. Ja metsa ülestöötamise arutelusse tuleb kaasata kindlasti pinnaseökoloogisid või mis iganes sarnase ala inimesi. Väga erinev on metsa raielankide ja väljaveoteede olukord kuskil L.Eesti kõrgetel kuivadel maastikel ja saarte paepealsetel, õhukestel, vettinud saviliiv/liivsavistel kamaratel! Öövastavad Stalkeri maastikud!

 • Avatar
  Metsanduse kaitseks

  Keelates metsauuendusliku võttena lageraied on sama hea,kui keelata vilja koristamise sügisel! Kaitsealustes metsades kukuvad puud ise maha,endisest palgimetsast saab lagastatud,võsaenamusega metsamaa!Kõige hullem on keskkonnaministeeriumi kaudu riiklikult rahastatud metsade hävitamine “soode taastamise” programmi abil!

 • Avatar

  Saatest kuulsin esimest korda, er keegi nõuab täielikku raiekeeldu, nii ei maksa ka bluffidaMetsandusvanaisad ministri suguvõsas pole garantii õigeteks otsustes! Miks on ainus ppõlismets Järvseljal, soode rabade taga ühes riigi servas? Selliseid vanu metsaalasid võiks üle Eesti olla näiteks 10,hundid sõõnud, lambad terved!? VAPSID tahtsid sõjalist tihedat koostõõd baltikumis(ja see juba oleks olnud ehameeldiv lugu Venemaale, teatavasti tegi Vene palju et VAPSID ebaõnnestuks) Lühidalt-võiks luua Balti riikide ühise riikliku apteegisüsreemi, ÜHW KES HULGILAOGA. Tellida partiisidravimigigantide käest 7 milj elanikule on hoopis teine deela nagu õeldakse. Nõukaajal oli Tartus Vitamiini tn apteegiladu, mis ilmselt varustas L-Eestit. P. S. Ümarpuidu-palgi väljaveole võiks kehtestada maks(näit 25% hinnast) See peaks soodustama kohapeal tõõtlemist-väärindamist, mis omakorda tekitaks tõõ kohti, mis kompenseeriks raiemahtude langetamisest tulenevat tõõ kohtade arvu vähenemist
  …… PPS. Euroametnike kisa peale võiks kosta, et “tänu”teile härrased, oleme siin baltikumis viie vaesema hulgas, Baltexitit te ju ei taha või! Kui Ekre suudaks need probleemid korda saada + Rail Balticu” asi”, oleks teie toetuse tõus garanteeritud, vastasel juhul jääbki see 16-17% tasemele. Selleks tuleb teie tagatoa tähelepanu suunata Eesti probleemidele, mitte tegeleda “maailma asjadega”, kus meie mõju om nullilähedane.

 • Avatar

  MAK kogu v6ib olla esinduslik, aga otsuseid ju ei tehta konsensuslikult. Ja kui làheb hääletamiseks, on koosseis selgelt tööstusliku metsanduse poole kaldu. Miks siis ajada rahvale pada Ja mängida kaasamist?

 • Avatar

  Martin Helme ei lasknud rääkida asjakohasel inimesel, vaid lahmis ise emotsionaalselt ja arvan, et EKRE-le kahjulikult. See pn esimesi kordi, kus Martin pani üle võlli teemast, milles ta absoluutselt pole adekvaatne. Eesti metsades ei tegutse inimesed, kes metsast hoolivad, vaid peamiselt metsaröövlid – nad krahmavad kõik, mis on saadaval, hävitavad suurte masinatega kogu ökosüsteemi, need inimesed ei ole peremeheliku käitumisega ja sellele laastamisele pani aluse loomulikult Reformierakond. Ma saan aru, et Helme tahab ka imponeerida metsatöösturitele, tore, aga tavaline Eesti inimene on tehtud õnnetuks, talt on röövitud midagi väga olulist, mis seni oli enesestmõistetav. Viimaste aastate metsandus on tekitanud Eestis palju vihkamist ja veel rohkem hinges nutvaid inimesi, sest Eestit ruulivad ärikad. Kui palju õnnetuid inimesi peab siin riigis tekkima, et miskigi muutuks? Mida rikkam, seda õnnetum meie riik on. Ja miks pole Eesti metsas au sees tammepuu, vaid seda peetakse rämpspuiduks, mis kõlbab vaid ahju.

  • Avatar

   See tavaline Eesti inimene on olnud esimene, kes oma metsa maharaiumiseks maha on müünud. Mõnus on metsast hoolida, kui omal raha metsa eest juba kätte on saadud.

  • Avatar
   roheliste saatanate vastu!

   See kommunistlik, rohelise maskiga inimvaenulik ideoloogia,mille järgi on mets ainult sitikate-satikate-lutikate-täide jaoks,nõudes puidu metsas mädandamist, ei ole vastuvõetav! Kõige jälgimad metsavaenlased on rohelised,kelle inimvaenuliku ideoloogiat järgides tegelevad keskkonnaministeeriumid rahapumpamisega metsahävitusprojektidele,mida ilustatakse “soode taastamiseks” nimetamisega,mille käigus riigi eelarvest saadavat raha põletades hävitavad inimestevaenlased ekskavaatoritega metsi,neis kasvavaid palgikuuski ümber lükates,metsa-alusest mulda välja kaevates,jättes järele augud ja saadud pinnase panevad kuivenduskraavidesse plastmassist tahvlitele toeks,et ükski tilk liigset vett ära ei saaks voolata ja ülejäänud kuused kuivaksid liigse vee tõttu muutudes pruuniks ja visates okkad maha!Korralike metsade hävitamiseks kulutab keskkonnaministeeriumi saatanlike ametnike jõuk roheliste saatanate ideede alusel metsi hävitades miljoneid eure,ainsa eesmärgiga inimesi metsadest ja üldse laiemalt kogu maalt välja tõrjuda,pea-asi,et puit häviks ja inimesed seda kasutada ei saaks!

  • Avatar

   Kommentaarist ju näha,et inimene on metsast ja seal toimuvast väga kaugel.Esitab siin tõe pähe kuskil kuuldutja peab iseenesest mõistetavaks kõigi tänaste metsameest solvamist.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused