RÄÄGIME ASJAST: 5.01.2020: Mart ja Martin Helme kõnelevad meedia radikaliseerumisest, opositsiooni riigipöördeplaanidest ja USA-Iraani konfliktist

Räägime asjast,
- Updated

Poliitikud Mart ja Martin Helme võtavad kokku eelmise aasta, kõneldes valitsuse edusammudest, ajakirjanduse radikaliseerumisest ja opositsiooni riigipöördeplaanidest. Samuti kommenteeritakse USA otsust kõrvaldada Iraani kõrilõikaja Qassem Soleimani.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

12 commentsOn RÄÄGIME ASJAST: 5.01.2020: Mart ja Martin Helme kõnelevad meedia radikaliseerumisest, opositsiooni riigipöördeplaanidest ja USA-Iraani konfliktist

 • Avatar

  Niikaua kui te siin vaidlete ajamae me asja lihtsalt korda st.õhime Trump Tower`i ja ajame Iraanlaste süüks mis annab õiguse neile kohe virutada täiega !

 • Avatar
  Tõnu Lehtla

  USA (sh Trumpi) kirumine on paljudele saanud meelisteemaks. Asju natuke avarama pilguga vaadates on superriik USA alates teisest maailmasõjast olnud sunnitud asuma politseiniku rolli ja lahendama igasugu kaklejate poolt põhjustatud pahandusi. Teise maailmasõja käki keerasid kokku Hitler ja Stalin koos mõnede teiste saamatute Euroopa juhtidega. Korea sõda oli NSVL tegevuse tagajärg, mille probleem on tänaseni lahendamata. Afganistani jama põhjustas samuti NSVL ja ka seda pole suudetud tänaseni lahendada. Lähis Ida on käärinud kogu aeg ja neid kes õli tulle valavad on palju. Vaevalt et ilma USAta lugu seal parem oleks. Soleimani ja Iraani kohta oli üllatavalt tasakaalukas ülevaade tänases “Terevisioonis” Indrek Lepikult.

 • Avatar

  HÄBI! HÄBI! HÄBI! Selle ” USA otsust kõrvaldada Iraani kõrilõikaja Qassem Soleimani.” asemel peaks olema “kõrilõikajalik USA mõrvas Iraani kodaniku”.
  Lõpetage juba see Iisraeli ja USA kummardamine!!! Pigem teeks ehk oma ukseesise puhtaks ja realiseeriks “kui on must näita ust” ütluse ja saadaks neegrid tagasi!

 • Avatar

  Kuidas saab NII jultunult valetada? Seda leivatehaste ja laste juttu lugesina ma kui ei eksi ammu aega tagasi Objekiivist, ning see käis ISIS-e kohta. Keemiarelvade kasutamise on juba Keemiarelvade organisatsiooni töötajad otsesõnu tagasi lükanud, peale Wikileaksi lekkeid. Ja miks Iraan ei või oma mõjusfääri laiendada? USA ju võib seal piirkonnas! Praegu iraagi parlament võttis vastu seaduse, et USA sõdurid peavad riigist lahkuma. Trump lubas Süüriast lahkuda, aga asus avalikult naftat VARASTAMA. Solemaini aga oli põhiline jõud mõõdukate mässuliste ja ISIS-e ning al-Qaeda vastu, samas kui Mossadi endine juht Haley youtuubiski on tunmnistanud, et nad otseselt aitasid al-Qaedat.

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  “USA otsust kõrvaldada Iraani kõrilõikaja Qassem Soleimani.” ! Kui meil on niisugused ministrid kes kiidavad heaks suveräänse riigi kodaniku tapmise teise suveräänse riigi territooriumil siis oleme me õnnega koos !

  • Avatar

   Näedsa Iraani islamistid on endale uskumatu lollpea näol liitlase saanud. See, et ‘suveräänse riigi kodanik’ korraldas ‘teise suveräänse riigi territooriumil’ USA saatkonna (loe USA territooriumi) ründamist jätab toomas häbelikult mainimata. Kaltsupeadest ajatollad võiksid järgmine kord hästi järgi mõelda, kellega kõvatada, kellega mitte. Nii et tasub ka toomasel leppida, et Putini sõbrast on teenitult mittekeegi saanud. Muide koom oli veel selles, et kasti löödud värdi surnukeha veeti lahtisel usakate Chevrolet’l samal ajal kui auto kõrval kõndivad islamistid röökisid ‘surm Ameerikale’. Kas ei tule tuttav ette, kui venelased ehivad 9. mail oma saksa autosid kleepsudeha ‘na Berlin’. Kaks võrdselt värdrahvast on lõpuks teineteist leidnud.

   • Avatar
    uskmatu-toomas

    Kus on tõestavad faktid ? Jänkid lood on enamvähem tasemel “naised saunas rääkisid” st.keegi arvas,keegi kuskil ütles jne.Kui tahad aga ilma seebita pugeda siis pole ka sinule oma uskumus keelatud aga ära hakka tõde väänama!

 • Avatar

  No vaata pärast pensionitõusu kui palju see siis tõusis. Ära hakka enne jalgu trampima.

  • Avatar

   Pensionite indekseermine kirjutati seadusesse juba aastaid tagasi,ja erakorraline tõus on neil kellel penzion jääb alla 500euri 7 eurot. Kellel läheb üle viiessja sellel pole sedagi. Kas on keeruline aru saada?

 • Avatar

  EKRE toetajatel oleks vbolla ka hakata aeg asjast rääkima. Ntx et EKRE võib päeva lõpuks olla samasugune Iisraeli tümg nagu Trump kes murdis kõiki oma valimislubadusi ja väga suure tõenäosusega kaotab järgmised valimised. Sest keegi tema toetajatest ei näe põhjust tema poolt hääletada enam. Öelge, kas meil on siin sama probleem et EKRE toetab raevukalt Iisraeli aga ei tee midagi et kas või üksainus migrant koju tagasi läheks või et need 4 realised maanteed pole muud kui Trumpi vale infrastruktuurist mis siiamaani pole sentigi saanud. Selle viimase mõrva valguses peaks tõsiselt küsima, miks kogu maailma konservatiividele on sõjad Iisraeli jaoks olulisemad kui nende omad kodumaad kus nad mitte midagi ei tee, et peatada migratsioon, parandada elatustaset jne…

 • Avatar

  Kuulasin sinnamaani kui Martin väitis,et nende saavutus on see kui pension tõuseb keskmiselt 45.euri.Igal asjal on piir.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused