„RÄÄGIME ASJAST“: Immigratsiooni pidurdamisest, Reformierakonna mustadest tegudest ja vasakpoolsete hävitustööst

Räägime asjast,
- Updated

Poliitikud Mart Helme ja Martin Helme võtavad kokku lõppeva poliitikanädala, kõneledes hooaja viimases „Räägime asjast“ saates uutest immigratsiooni ja orjatöö kasutamist pidurdavatest seadustest, eestlaste töökusest, Reformierakonna mustadest tegudest ning vasakpoolsete hävitustööst USA-s ja Euroopas.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

3 commentsOn „RÄÄGIME ASJAST“: Immigratsiooni pidurdamisest, Reformierakonna mustadest tegudest ja vasakpoolsete hävitustööst

 • Avatar

  Ei kommenteeri, kas vatikaania ja salviinia on sama.

 • Avatar

  “Räägime asjast” saadet võiks asjalikumaks teha kus tõesti räägitakse põhiliselt asjast mitte maast ja ilmast.
  Kui EKRE oli opositsioonis siis oli see saade asjalikum, sest sealt sai infot mida kusagilt mujalt meediast ei saanud.
  Näiteks kuidas tohutud summad Haigekassa rahadest valati betooni jne., et need rahad tuleks eraldada Haigekassa rahadest.
  Enam taolisi asjalikke teemasi üldse ei ole ja kuidas need asjad siis nüüd edenevad kui EKRE koalitsoonis on?
  Teemade kajastamisel järjepidevus puudub!
  Mulle on jäänud mulje, et koalitsiooni kuulumine on pannud EKRE-le päitsed pähe ja “Räägime asjast” ei saa enam rääkida asjast!
  EKRE on kaotanud näo! Kes te siis ikkagi olete? Uutel valimistel läheb teil raskeks!

  Kui vaadata Uued Uudised videosid, siis ok, võib ju kuulata aga samas meil on palju pakilisemaid teemasid ja EKRE võiks lõpetada pläkutamise ja hakata rääkima reaalsetest asjadest mis eesti inimesi ka puudutab just siin eestlaste maal – igasugu muud teemad Gräziniga või kellega iganes võivad olla huvitavaks teadmiseks aga kui see põhiteema puudub – eeslaste teema just siin meie kodukamaral – siis milleks see EKRE liikumine kõik vajalik oli?

  Me olime 700 aastat lääne m_nnide (Itaalia Vatikani jt.) + 50 aastat kommunistliku Venemaa all ORJAD!
  Mul on üks konkreetne küsimus: kas me oleme orjad ka selles f… Euroopa Liidus?!
  Ootaks EKRE kindlat ja avalikku deklaratsiooni selles küsimises!

  Miks EKRE ei valgusta Itaalile oma seisukohti, et oleme olnud juba aastasadu teie orjad ja palun millal te selle lõpetate?
  ME OLEME TEIST OLULISELT VAESEMAD!!!

 • Avatar

  “Räägime vasakpoolsete hävitustööst …” Aga räägime, miks vasakpoolsed saavad oma hävitustööd ellu viia? Miks?
  Vaadake mis Tuckeril öelda on, mees võtab kogu situatsiooni kenasti lahti ja toob põhjused välja. Kas Eesti läheb sama teed ja kui siis vähemalt põhjus saab olla ainult sama.
  https://twitter.com/ColumbiaBugle/status/1274142207797129217?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1274172968633987075&ref_url=https%3A%2F%2Fdailystormer.su%2Fwill-the-abject-failure-of-the-tulsa-rally-wake-trump-up-to-how-badly-he-is-failing%2F

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused