„RÄÄGIME ASJAST“: Lihula tragöödiast, Keskerakonna annetusskandaalist, EL-i „päästepaketist“ ja märatsemisest USA-s

Räägime asjast,
- Updated

Poliitikud Mart Helme ja Martin Helme võtavad kokku viimase nädala sündmused konservatiivide vaatepunktist, kõneledes Lihula tragöödiast, Keskerakonna annetusskandaalist, Euroopa Liidu niinimetatud päästepaketist ja vasakliberaalide kultuurirevolutsioonist USA-s.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

11 commentsOn „RÄÄGIME ASJAST“: Lihula tragöödiast, Keskerakonna annetusskandaalist, EL-i „päästepaketist“ ja märatsemisest USA-s

 • Avatar

  Ma olen rääkinud kogu elu, et tuleb teha relvaluba. Hankida relv(ad) ja kui tuleb kasvõi üks kord vajadus tulistada elu jooksul siis on selleks vahend. Politsei ei jõua sekunditega kuhugi. Olgu nad ala rahastatud või ple rahastatud. Parem on lasta enesekaitseks ja kasvõi minna selle eest 5 aastaks vangi. Vähemalt on hing sees. 5 asta pärast oled vaba. Kalmistult pole keegi tagasi tulnud.

 • Avatar

  Oma vestluses kordas Martin, et Ameerikas on revolutsioon ja Mart kordas, et see maa on kodusõja lävel.
  Nüüd küsin: kas revolutsiooni põhjused seal on mingi vana marksistliku teooria järgi, mis ütleb, et ülemkiht ei taha enam ja alamkiht ei suuda-kuidagi nii see käis.Millist rtevolutsiooni teevad siis ameerika neegerkaabakad ja marksistlikud jätised?
  Kui on kodusõda, siis peaks kindlasti ka mingi osa armeest mässuliste poolel olema.Kas Mardil on andmeid, et teatud väeosad on valmis pättide poole üle minema?
  Et selliseid jutte levitada, tuleks kuulajatele ka rohkem selgitada, mitte hirmutada Ameerika kui liitlase ärakukkumisega kodusõja tõttu ja muudki hullemat.Kui Helmed teavad rohkem, tuleks ka rohkem öelda.
  Sõnagi ei räägitud D.Trumpi positsioonist (vaid väidetav suurenenud neegrite toetus oli jutuks)enne valimisi.Tema psüühilisest seisundist ja võimest jõustruktuure käsutada polnud sõnagi juttu.Milline on jõudude vahekord enne valimisi?Ühes saates rääkisid mõlemad Bideni viletsast vaimsest seisundist-kas nüüd seda enam pole jne.
  Palun täpsemalt.Ning jutt Keskerakonna rahast oli ka laialivalguv ja mittemidagiütlev.
  Mehed, ärge alahinnake oma kuulajaid.

 • Avatar

  Kahjuks on see uuekommunismi taastulek.

 • Avatar
  Toivo Mäeste

  t.r.m. Saates jäi kõlama, et vaja on kehtestada surmanuhtlus, eriolukordade juhul. Ja mis saab veel olla enam eriolekord, kui mitte Lihulas toimunu. See jutt ei tohi jääda õhku rippuma, vaid koheselt tuleb reastada selleks vajalikud toimingud, ilma juttudeta, et seda või teist ei saa. Ja seejärel asuda punkt punkti järel realiseerima.

 • Avatar
  Toivo Mäeste

  t.r.m. Eesti 200 (?) on kirjas küll, kõigis reitingutes tuuakse ta välja, kuigi valimistel ei ületanud künnistki.

 • Avatar

  Mõnel mäluga probleeme juba kohe peale artikli lugemist, mõni ei loegi ja kukub kohe ise mingit jama sodima ja kolmandad loevad läbi ning võtavad teadmiseks. Raamat loetakse ka läbi ilma selle lõppu lolluste kirjutamiseta. Siin treib keegi andres hoopis uusi vihjeid artiklile, mis artiklis vastupidi kõlasid. Õnneks enamusel lugejatest tundub olevat mäluga ja lugemisest arusaamisega kõik korras!

 • Avatar

  Kas keegi oskab seletada miks erinevate erakondade vaadete levitamisel on erinevad nõuded.TRE raadio saates Räägime asjast saate alguses ja lõpus kõlab kohustusliku osana -saate eest on maksnud Konservatiivne Rahvaerakond. Samas Kukuraadio saatele Muuli ja Riikoja saatele sellist epiteeti lisatud pole. Kuigi Muuli oma kümme korda viimases saates teatas, et tema seisukohad on isamaa seisukohad. Olukorrast ajakirjanduses korrutab R.Lang pidevalt reformierakonna dogmasid. Olukorrast riigis ei hakka mitte rääkimagi, tegu puhtalt Eesti 2000 propagandaga isegi juhul kui saatetegijad otseselt erakonda ei kuulu. Miks peab üks erakond oma vaadete tutvustamise eest maksma ja seda ka deklareerima teised aga võivad seda teha tasuta ja ilma igasugu piiranguteta.

  • Avatar

   Millal loodi erakond 2000? Miks selline siis kusagil kirjas ei ole? Näed luulusid vist!

   • Avatar
    Toivo Mäeste

    t.r.m. … et Eesti 200(?)kusagil kirjas pole, on sügavalt ekslik, ta on kirjas kõigis reitingutes. Riigikokku ei pääsenud, aga reitingutes on – mis õigusega teda sel viisil reklaamitakse, kes seda mahitab?

  • Avatar

   Millal loodi erakond 2000 ja kus ta nimekirjas on?

  • Avatar

   Polnud just kaua aega möödas kui kõiksugu sulelised ja karvased kes jäid valitsemisest kõrvale hakkasid süüdsitama tre raadiot tasuta reklaami tegemises. Seepärast see maksmise jutt ongi lisatud. Peale seda kadus see kiun ära.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused