„RÄÄGIME ASJAST“: Mart ja Martin Helme: kõrge tööpuuduse ajal ei pea jätkama odavtööjõu importi

Räägime asjast,

Mart Helme ja Martin Helme võtavad kokku lõppeva poliitikanädala, rääkides erakondade toetusest, maasikakorjamisest seoses ukrainlastega, erakondade rahastamise järelevalve viimisest Riigikontrolli alla ning rahapesuvastasest võitlusest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

6 commentsOn „RÄÄGIME ASJAST“: Mart ja Martin Helme: kõrge tööpuuduse ajal ei pea jätkama odavtööjõu importi

 • Avatar

  Pigem Andres Raid oskaks seda teemat tunduvalt pädevamalt käsitleda. . . tema saated on selles osas olnud kuulatavamad-vaadatavamad.

 • Avatar
  Leo Suurtee

  Sound on pekkis (kaja pole maha saadud), selle saate eest peaks maksma EKRE pool raha.

 • Avatar
  elame-näeme

  Väga huvitav saade seekord.
  Jõudu, tarkust ja tervist tegutsemiseks – tõe ja õiguse eest on alati tulnud võidelda . . .

 • Avatar

  Nagu näha on olemas nutikad masinad, mis ka tohutu suured maasikaväljad ära majandavad. Orjapidajatest 19. sajandi stiilis plantaatorite kisa on lihtsalt vastik, vastik, vastik.

 • Avatar
  Lõpetage ebaõiglus

  Enamus eesti rahvast on Helmedega nõus. Ei ole kuulda olnud, millise karistuse saavad petturitest põllumehed, kes manipuleerivad tööjõuga, ei maksa ausalt tööjõumakse, müüvad eestimaise pähe välismaalt toodud aia- ja põllusaadusi, saades samas suuri toetusi? Kuidas saab olla võimalik, et maasikakasvatajate esikarjuja Paavo Otsus tegutseb edasi põllumajanduses? Aastal 2017 jäi Otsus vahele oma teise firmaga “Mulgi Õun” , mil avastati tema poolt toime pandud suureulatuslik õunapettus välismaalt toodud “Kuldreneti” ja “Renetiga”. Sellele vaatamata oli karistus leebe või olematu, sest sama skeemi kordas Otsus 2019 aastal uuesti, seekord sortidega “Lobo” ja “Cortland”. Ausate põllupidajate suhtes on see ebaõiglane, sest nemad kannatavad kõige rohkem ebaausate tegelaste tõttu.

 • Avatar

  Väga õige lähenemine Helmede poolt. Kiidan! UÜks suur miinus ukrainlastega on ka see, et nad viivad riigist raha välja, mis ei tee Eestit sugugi rikkamaks.Ja tõesti on orjanduse aeg läbi saamas.Aeg oleks üle minna tehnoloogia peale.Nende mõtetute pakirobotoite ja iseliikuvate busside, autode asemel arendagem parem põllumajandustehnoloogiat, sest Eesti oli,on ja jääb põllumajandusmaaks.Orjapidamine on iganenud ärimudel. Maasikaid korjatakse nii nagu antud videos. See ei ole kauge tulevik vaid see on olevik.Eesti talupoeg võiks vabaneda oma jonnakusest,põikpäisusest ja pässlusest. https://www.youtube.com/watch?v=M3SGScaShhw

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused