“Si Vis Pacem…”, 18.02.2020: Jaak Madison Eesti suveräänsuse kaitsmise võimalustest europarlamendis

Riigikaitsesaade "Si Vis Pacem...",
- Updated

Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison kõneleb poliitilistest jõujoontest ja Eesti suveräänsuse kaitsmise võimalustest Euroopa Parlamendis. Juttu tuleb ka rahvuslippude keelustamisest europarlamendi suures saalis, sakslaste ja prantslaste tahtmatusest kaitsta Balti riike ning liitlassuhete hoidmisest.

Kommentaarid

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

One commentOn “Si Vis Pacem…”, 18.02.2020: Jaak Madison Eesti suveräänsuse kaitsmise võimalustest europarlamendis

 • Avatar

  EU Liit ja selle organ Parlament kui selline oma praeguses vormistuses ei saa kunagi olema Euroopa põhiravuste huvides töötavaks organiks.
  Pigem vastupidi – juba algpõhimõtetes on kirjas põhirahvaste hävitamine kuni 90% ulatuses – sellest kirjutas EU alusepanija ehk “isa” Kalergi.
  Kui seda võib veel võtta kui “teooriat” siis selle asutuse praktiline tegutsemine peaks mitte selge olema vaid tõsisele kretiinile kes poliitikat üldse ei jälgi.
  Kõik need “rä/ü/nde plaanid ja kavad” on otseselet ellu kutsutud just nimelt praeguse põliselanikonna genotsiidi toimepanekuks.
  Mida peab veel toimuma enne kui rahvas sellest aru saab? Kas alles siis kui Eesti elanikkond 90% ulatuses neegused ja “heldimusega” meenutame aegu kui
  murelapseks olid vaid purjus “sommid”, ukraina töölised ja need nn asunduskolonistid???

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused