“Si Vis Pacem”, 24.02.2020: Ajaloolased Jaak Valge ja Anti Poolamets räägivad, kuidas iseseisvus Eesti 102 aastat tagasi

Riigikaitsesaade "Si Vis Pacem...",
- Updated

Vabariigi aastapäevale pühendatud riigikaitsesaate “Si Vis Pacem” värskes osas kõnelevad ajaloolased Anti Poolamets (EKRE) ja Jaak Valge (EKRE) Eesti iseseisvumisest ja küsivad, kui rahvusmeelne on tänane Eesti.

Saatejuht on Erik Boltowski.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

One commentOn “Si Vis Pacem”, 24.02.2020: Ajaloolased Jaak Valge ja Anti Poolamets räägivad, kuidas iseseisvus Eesti 102 aastat tagasi

  • Avatar

    Jälle väga hea saade nagu siiani on olnud. Kõrva kriipis ainult üks härra Poolametsa väide saate ca kahekümnendal minutil, et Eesti Kaitseväe taastamist alustasid endised punaohvitserid. Tiit Merenäki ja Jaak Mosina dokumentide ja sest ajast pärinevate ajakirjandusartiklite põhjal kirjutatud Jäägrikompanii raamatus ära toodud dokumentide põhjal algas Kaitseväe taastamine Eksiilvalitsuse alluvuses Rahvusliku Kaitsealgatuskeskuse poolt tunduvalt varem. Sel samal ajal saatsid needsamad Peastaabi loonud punapolkovnikud alles Nõukogude Liidu Sõjakomissariaate juhtides eesti poisse okupatsiooniarmeesse mitte ei tegelenud Kaitseväe loomisega.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused