“SI VIS PACEM”, 26.03.2020: Martin Helme: võitlus koroonaviirusega on sisuliselt sõjaseisukord

Riigikaitsesaade "Si Vis Pacem...",
- Updated

Rahandusminister Martin Helme peab võitlust koroonaviirusega sisuliselt sõjaseisukorraks.

“See võitlus nõuab erakorralist lähenemist, kastist-välja-mõtlemist, kiiret reageerimist, otsustavust ja nõuab leppimist sellega, et suurema kahju ärahoidmise nimel tuleb sisse võtta väiksem kahju,” ütleb Helme.

Helme räägib saates ka sellest, kui valmis oli Eesti riik praeguseks kriisiks, kuidas valitsus kavatseb august välja ronida ning millises suunas muutub maailma majandus.

Saatejuht on Erik Boltowski.

Kommentaarid

2 commentsOn “SI VIS PACEM”, 26.03.2020: Martin Helme: võitlus koroonaviirusega on sisuliselt sõjaseisukord

 • Avatar

  Ka minule tundub see ettevõtjate poputamine liig,seda oleks võinud hakata tegema alles pärast kolmandatat kuud ja ka
  siis.suvaliselt.Aga see,et riigis elab c 300000 inimest aastaid vaesusese see on riigil pohh.Arusaamatu riik ja valitsus.

 • Avatar
  Vk . Com / prooton

  Breitbartis küll ilguti, kui Iraan sama väitis ja rahutuste veekahurid ( eestis on nendel ajakirjanduses olnud ametlik nimetus “demokraatia tagamuse masin”) tänavaid pesid ja peal oli kiri “dzihaad koroona vastu”.

  Aeg on terviseameti ametnikud, võrkpalli korraldajad ja see maskimüügikelm eeluurimisele võtta. Praktika aga Eestis on, et eeluurimisasutustes on ainult väiksed kalad nagu pisisulid ja teised, kes rahva tervisele suurt ohtu ei kujuta. Näiteks kanepimüüjad.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused