SI VIS PACEM: Neomarksismi levimine on koputajad aktiviseerinud

Riigikaitsesaade "Si Vis Pacem...", Saated,
- Updated

Riigikaitsesaates “SI VIS PACEM” uues osas teeb saatejuht Erik Boltowski külaliste Helle-Moonika Helme ja Malle Pärnaga juttu pealekaebamisest poliitilise lintšimise eesmärgil, puudutades nii #metoo kui ka muid sarnaseid teemasid.

30 aastat taasi kehtis Eestis vaikiv kokkulepe, et vanade kommunistide peale kaebama ei minda, kuid nüüdsel marksistliku vaimu peatungil on pealekaebamine ehk koputamine taas pead tõstnud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

 

20 commentsOn SI VIS PACEM: Neomarksismi levimine on koputajad aktiviseerinud

 • Avatar

  48.40 min. – Kommunismi kuritegudest ei iitsatata sellepärast, et siis vajuks “VABA ÜHISKONNA”-pettuse kaardimajake kokku…

  (Kes loeb, saab teada: Jüri Lina “Skorpioni märgi all”)

 • Avatar

  Konservatiivid on tegelikult liberaalsed, sest aktsepteerivad ka teisi vaateid, aga meie liberaalid on ülikonservatiivsed – nad ei salli mitte kedagi, kes ei ole täpselt nende moodi. 🙂

 • Avatar

  Väga hea saade, kõlab mõistlik ja mõistuspärane terve jutt, – tasub vaadata! (P.S. Moonikalt üks paremaid esinemisi üldse..).

 • Avatar

  Mullegi täiesti uskumatu, et on maailmas selline aeg, kus anonüümne pealekaebamine on seaduslik ja lubatud. Olen terve elu olnud teadmisel, et juhtumid vajavad tõestamist. Praegu on aga mindud väga mugavat “teed” pidi, oma kadedust ja viha saad tõestada “näpuga näitamisega”. Ajakirjandus on aga ahne teemadele, mis teevad inimesed madalamaks kui muru ja määrivad pahaga kokku, mida kannataja ei saa kunagi puhtaks “pesta”. Õudne vaadata!

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Valitsejatele meeldiks väga kui inimkond näeks kõike must valgena st.Putin on agressor aga viimased sõjakad verevalamised käima lükanud jänkid on kukupaid jne.Kõikides maailma hädades on süüdi venelased kusjuures USA kongresmenid on avaldanud arvamust,et isegi pärast venemaa “vabastamist” pole nende ajupestud venelastega midagi peale hakata aga nende edaspidine saatus jäeti täpsustamata. Marksism on inimvaenulik kas seda ideoloogiat ei muuda inimvaenulikuks inimesed kes seda oma huvides tõlgendavad ja siis püüavad oma tõde teistele peale suruda.Tänapäeva majanduses kehtivad mitmed Marksi põhitõed,meeldib see meile või ei !
  Ajada kõik maailma hädad ühe rahvuse ja ühe ideoloogi kaela näitab lihtsalt inimeste harimatust ja mõtlemisvõime puudumist !

  • Avatar
   Konservatiivi Karla

   Näeh, üks Putleri käsilane siin juba soiub, et tema ideoloogiale vaba teed ei anta ja kuidas küll ometi mingid ameeriklased julgevad tema marksistliku “püha töe” vastu rääkida. Ja-ja uskumatu toomas. Näpp tuleb ikka Kristuse haava sise ajada, ega sa muidu ei usu. Sa usud vaid siis, kui ise sellesama tiblade ideoloogiaga vastu pead saad.

   • Avatar

    Kuule sina eurolilla multikulti ära Jeesuse nime nüüd küll kurjasti pruugi. Sinu ilmatu iha välismaise isanda järgi on lihtsalt jälk. Kui see kirikuterüüstamine USAs sulle nii hingelähedane on, siis sinna minegi, Eesti jaoks on suur asi kui veel üks kodumaa ja rahvuseta eurosovjett siit minema läheks.

 • Avatar

  EKRE – millal siis asi nii kaugele läheb, et Monika Kadriorgu saadate?
  Viimane aeg “buratiino” välja vahetada 😉

 • Avatar

  Millal kgbesnikud avalikkuse ette tuuakse.

 • Avatar

  ei ole olemas mingit neomarksismi, on olemas MARKSISM oma täielikus inimvaenulikkuses

 • Avatar

  Kas eesti on läinud tagasi roomaaega kus anonüümne pealekaebamine on seaduslik kodanike lintšimiseks,kohutav mõelda mis toimub valitsuste tasandil,kui muidu ei saa tuleks euroliidust kiirelt lahkuda,et taastada tõeline demokraatia.

 • Avatar
  Almar Glustsenko

  Kui ma lajatan otse, mis mul te juures ei meeldi, siis mul pole m6tet pealekaebama minna, sest “katus” tahab ju oma osa.
  Kui te mind kuulda ei v6ta ja marginaliseerite (t6rjute) ilma sisulise p6jenduseta ja meievahelise arutluseta, siis mul ju tekib kiusatus pealekaebama minna.
  Aga selmet ma ikka lajatan, lajatan ja lajatan teile edasi. Kas pealekaebamine on parem variant?

 • Avatar

  Ise kustutate kommentaare ja siis ajate, et miks pole sõltumatut meediat ja arvamuse avaldamise õigust 😀
  Oh teid putini käsilasi

 • Avatar

  Marti Kuusik oli ka nõiajaht ja kaebamine? Nüüd on prokuröri poolt kohtusse saadetud ja süüdistatakse kehalises väärkohtlemises raskendavatel asjaoludel.
  Eriti haige on see, et naised ise üritavad iga hinna eest selliseid mehi kaitsta, kes naiste vastu kuritegusid sooritavad. Naine peaks olema õnnelik, et mehele ta rinnad meeldivad ja et mees neid vastu naise tahtmist katsub? Täielik õudus, kus on loogika Malle? Või oled sa tõesti see teine naine, keda enam mehed ei vaata ja ütled ahistatud naisele, et ole õnnelik? WTF?

  • Avatar

   Ära enam peale võta ja hammusta vahele sakusmenti ka! Oh sind Putini käsilast. Joo vähem, kommunist!

  • Avatar

   Kuusiku juhtumit ei ole siiani, see on fakt. Ja Malle loogika on täitsa olemas. Ärge pange OMA ebaloogilisi mõtteid teistele pähe. Kui kedagi katsutakse vastu tahtmist, siis reageeritakse sellele KOHE, sel hetkel, sealsamas paigas, mitte ei oodata vaikselt, kuni teisel katsumise soov üle läheb, ja kümne aasta pärast tõstetakse kisa. Kas te tõesti arvate, et ma olen suutnud nii vanaks elada, ilma et keegi poleks üritanud mind vastu tahtmist katsuda? 🙂 No nii inetu ma ka ei ole. Aga ma ei lähe iial kedagi selle eest kakskümmend aastat hiljem kohtusse kaebama, või ajakirjandusele hambusse andma.

 • Avatar

  Varro kaebab ju igal sammul 🙂

  • Avatar

   Kurjategijate peale peabki kaebama! Eriti nende peale, kes on oma karvase käe rahva rahakotti ajanud!
   Või eelistad omakohut?
   Koputamine ja kaebamine on eri asjad.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused