SAADE Kriisikabinet #4: Kolonelleitnant reservis Leo Kunnas räägib kriisidest ja sõjast

Kriisikabinet, Saated,
- Updated

„Kriisikabineti“ neljandas saates räägivad Riigikogu liige Anti Poolamets ja Leo Kunnas (mõlemad EKRE) arutlevad kriisidest laiemalt ja sõjaolukorrast ning võrdlevad seda praeguse kriisiga.

Reservkolonelleitnant Leo Kunnas, kes on ka Iraagis teeninud, räägib, et seni on tema suurim kriis jäänud 1988-1992, mil nii Eestis, Baltikumis kui ka Ida-Euroopas terve maailmakord vahetus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Kriis on olukord, mis pole tavaline rahuolukord, tõsi, tänapäeval on kriisi ja sõja mõiste mõnevõrra devalveerunud,“ ütles Kunnas.

Muu hulgas ütles Kunnas, et oleks oodanud professionaalsemat tegutsemist nii maailma kui ka meie tervishoiuorganisatsioonide poolt ning arusaadavalt peavad valitsused tegema selles olukorras ebapopulaarseid otsuseid.

Tema sõnul tuleb kriisidest ka alati õppida. “Kui me sellest ka ei õpi, siis millest me üldse oleme võimelised õppima,” lausus Kunnas.

Saatele saavad sõna sekka öelda ka vaatajad-kuulajad, kui nad kirjutavad aadressil kriisikabinet@gmail.com.

Saatesari püüab hoida inimesi kursis käesoleva kriisiga, jagada analüüse, teha otselülitusi kohtadele, vestelda poliitikute ja ekspertidega.

UU

2 commentsOn SAADE Kriisikabinet #4: Kolonelleitnant reservis Leo Kunnas räägib kriisidest ja sõjast

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Kunnas hirmutab meid kogu aeg nn.vene ohuga ja nõuab kogu aeg kaitseeelarve suurendamist!
  Küsiks kui palu on paras: kas 5000,8000,10000 või rohkem võõrsõdurit,kas50,100 või 200 tanki,kas maa-õhk Patriot raketiseadeldisi 2,3 või 6;kas merel peaks pidevalt baseeruma paar raketiristlejat;kas taevas peaks kogu aeg lendama 5,10,20 täisrelvastuses lennukit ??
  Nii Luik kui Kunnas võtavad pidevalt sõna suurest ohust aga kui palju meil selle ohu vastu võitlemiseks relvastust vaja on vaikivad !

 • Avatar

  Oletustest rääkides meenutaks,et tänu itaallaste kutsumisele kriisiriigist hakkaski terviseamet alles tasapisi ennast liigutama.Poleks saarlased mängu itaallastega korraldanud,oleks raudselt toimunud Kirkorovi kontsert…Nii et tegelikult võtsid saarlased löögi endale ja on millegipärast nüüd suured süüdlased.Kas tõesti arvab mandrirahvas,et kui saarlane tuleb mandrile,on tal seljas kalasoomustest ja koroonast läbiimbunud takusärk , kamavõruga ümbritsetud habetunud
  suust pritsib tatti ning rögistab köhida igale vastutulijale näkku? Minu sõber harjumaalt käis näiteks üleeile Peipsi ääres grillimas kogu perega.Rahvast oli palju ja meeleolu ülev.Ikkagi ontlik mandrimees…

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused