Andres Raidi saade “Serviti”, 29.11.2019: Ettevõtja Kersti Kracht: paljud ettevõtjad saaksid riigiametis töötades infarkti

Serviti,
- Updated

Kauaaegne ettevõtja ja EVEA endine president Kersti Kracht on pool aastat töötanud riigiametis rahandusministri nõunikuna ning tõdeb: „Kui meie ettevõtjad läheksid riigiametisse praktikale, siis saaksid paljud infarkti või insuldi.”

Kracht nendib, et ettevõtjate seas mõeldakse riigi käekäigu peale rohkem kui riigiasutustes.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Andres Raidi vestlussaates „Serviti“ räägib Kracht vastutusest ja vastutamatusest, ametnike ja ettevõtjate vahelisest vägikaikaveost, tuuleparkide arendamisest, kalatööstuse kiusamisest, välispankade rahapesust ja selle mõjust Eesti ettevõtluskeskkonnale.

Kommentaarid

2 commentsOn Andres Raidi saade “Serviti”, 29.11.2019: Ettevõtja Kersti Kracht: paljud ettevõtjad saaksid riigiametis töötades infarkti

 • Avatar

  Kas siin ei saa siis Islandit teha? Islandis pandi pankurid, kes jama kokku keerasid, trellide taha. President Islandil oli sel ajal super mees, kes kaitses rahvuslikke huve.

 • Avatar
  Andres Leet

  Oo jaaaaaa!
  See mis siin nüüd lendu lasti oli(on) juba kohati riigisaladusega?
  Saab näha, kas valetav meedia korjab siit jälle midagi üles? (Sm Koorits)

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused