“SERVITI”: Julgeolekuekspert Andrei Ambros olukorrast Iraagis

Serviti,
- Updated

Aastaid Iraagis töötanud julgeolekuekspert ja kaitseliitlaste koolitaja Andrei Ambros räägib olukorrast Lähis-Idas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

4 commentsOn “SERVITI”: Julgeolekuekspert Andrei Ambros olukorrast Iraagis

 • Avatar

  Küll on kahju, et härra Raid jättis küsimata härra Ambrose seisukoha hetkel USAs ja Lääne Euroopas toimuva kohta. Et siis mis seal edasi saab ja kuidas see meid mõjutab ? Probleemidest räägiti juba aastakümneid tagasi kui kriitikud nimetasid Natot Titanicuks ja ennustasid et Nato vihmavari ei pea, sest lääs on põrgukursil ja mingil hetkel kisuvad siseprobleemid need riigid lõhki ning isiis on Venemaal siinkandis vabad käed. Samal põhjusel ei astunud Soome Natosse. Kui nüüd Lääne Euroopas vallandub täismõõdus kaos, siis meil on küll vedanud, et lõunast kaitseb meid Poola ja Läänest 300 kilomeetrit külma vett aga naiivne on arvata, et märul Lääne Euroopas siia ei jõua. Seetõttu oleks vaja hakata elanikkonda Kaitseliitu ja muid institutsioone kiirkorras Impeeriumi kokku varisemiseks ette valmistama ning ettevalmistuse esimene punkt on rääkida ausalt, kui suured muutused meid tegelikult ootavad.

  • Avatar

   https://www.youtube.com/watch?v=wHmhf_wrcrM

   Miks loetakse meid, kui põhjala kultuuri, mingisuguse lääne globohomo Mooloki kultuuri osaks, mida peavad tingimata valitsema juudid?

  • Avatar
   Sellega aga olen nõus

   Et seda tegelinskit, kes jättis seekord väga külmaverelise, samalajal sooja südamega inimese mulje, kelle vastuseid paistab kammitsevat ainult teatud sõjaväeline sisseharjutatud refleks, aga kes ei aja suust välja poliitilist ila, nagu meie “sõjandusexperdid”, võiks sellel teemal ja isegi laiemalt ( Raid on vanameister ) intervjueerida küll vähemalt mõned korrad veel.

 • Avatar
  vk . com / prooton

  Väga hea, et asjatundja seda valgustab, mis meil sisuliselt on maha vaikitud, kuigi pinnapealset kajastust muidu on. Ise olen kah sellel teemal huviline.

  Tahaks tuua välja mõned nüansid, millest siin mööda mindi.

  Suleimani kõrval tapeti Iraagi julgeolekujõudude PMU ehk al Shaabi juht. Kui PMU wikipeediasse panna, siis see koondab endas Kataib Hezbollahit, Jeziide ( keda USA lasi armutult tappa, kui ISIS laienes! ), kurde, kristlaseid ( on isegi selline termin kasutusel nagu “kristlik Hezbollah ).
  Ja kuidas tapeti? Nimelt on Iraagil ja USA-l omavaheline leping, et kõik rünnakud Iraagi pinnal tuleb kooskõlastada Iraagi valitsusega. USA rikkus lepingut räigelt. Suleimani oli antud hetkel toomas vastust Saudi Araabia ja iraani leppimispüüdlustele ja seda Iraagi peaministri vahendusel. Visiit oli teada USA-le, kes selleks ise heakskiidu andis, kuid siis sellise sigadusega hakkama sai. Mida USA saavutas, oli see, et enne protestiv Iraani rahvas konsolideerus USA vastu ( lennuki allatulistamisega püüti rahutusi taas käima saada, aga edutult ), Iraagi parlament omakorda hääletas selle poolt, et USA väed peavad lahkuma, ning Iraagi valitsus kinnitas selle otsuse.

  Äsjastes uudistes uus peaminister teatas, et Iraak EI TAGANE MITTE MINGIL JUHUL nõudest, et USA väed peavad lahkuma, et läbirääkimised on ainult selle üle, kuidas see korraldada. Ta taheti nüüd ka mõrvata. Iraagi PMU aga süüdistab USA-d sellesama ISIS-e liidrite transportimises Süüriast Iraaki. Sellised süüdistused on shiiade poolt USA suunal pidevalt, kindlasti propagandavõta aga… ISIS-e käest on Assad pidevalt saanud nende ladusid vallutades kätte hunnikute viisi USA ja IISRAELI päritolu relvi. Iisrael on nii sõjaväejuhtide, kaitseministri jne. kõrgemate liidrite tasemel öelnud, et nemad eelistaks ISIS-t Iraani toetatud võitlejatele. Isegi Yair Golan on seda põhjendanud, et Iraan on nagu meie, arenenud ja haritud, ISIS aga on lihtsalt asi, millest me üle käime. Iisrael on ju Golani kõrgendikel ISIS-t isegi otseselt toetanud lastes alla Süüria sõjalennuki, mille piloodi surnukeha kohe ISIS hõivas. Kaitseminister aga teatas enne ametist lahkumist, et ISIS on Iisraeli suunas tule avamise pärast Iisraelile vabandusegi saatnud. Iisrael vastas nende dziibi hävitamisega, 4 ISISlast sai surma, Venemaa kiitis, ning isegi lääne peavoolumeedia käsitles seda, sest ISISt ja Iisraeli on ikka salajases koostöös süüdistatud ja sellega sai näidata vastupidist.

  Ma olen selle lingi alla kogunud videoid, mis tõestavad Iisraeli ja ISIS-e seotust ja mis Youtuubist kas kustuvad või peituvad nii, et isegi otsest pealkirja sisestades saad video lehe alt nurgast kätte, enne tuleb posu ikka neid videoid, kus iisrael olla ISIS-e kõige suurem vaenlane ja kristlaste liitlane.

  https://vk.com/videos489542174?section=album_1

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused