“Serviti”: Kuidas riik teaduse arengust rohkem kasu saaks?

Serviti,

Tehnoloogiafirma juht ja õppejõud Andres Taklaja räägib ajakirjanik Andres Raidile, milline peaks olema Eesti teaduspoliitika.
Samuti leiab Taklaja, et pensioni suurus võiks olla seotud laste arvuga.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

6 commentsOn “Serviti”: Kuidas riik teaduse arengust rohkem kasu saaks?

 • Avatar
 • Avatar

  Kahjuks teema tõlgendamine hr. Taklaja poolt kesine… Ehk mõjutas mõttetegevust kaamera juuresolek? Kui õppejõud esineb nii, siis mida oodata tudengilt? Ilmselt siis BOLT teadusarendajaid ja Taxify-lt arendus Eesti keelele!

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Muidugi tuleb siduda laste arvuga mida vähem lapsi seda väiksem pension sest mida vähem lapsi seda vähem kulub raha nende aitamiseks !

 • Avatar
  Tõnu Lehtla

  Kirjutasin samal teemal täpselt 14 aastat tagasi. (vt TÕNU LEHTLA: Teadmistepõhine Eesti pole teadlastepõhine Eesti) Olen neid seisukohti ka pärast seda korduvalt esitanud, kuid see jutt on HTMi silmis olnud vaid “hane selga vesi…”, sest suurele osale meie teadlastest on lihtsalt kasulik võistelda publikatsioonide vallas. Eesti riiklikud ja rahvuslikud huvid on nende jaoks teisejärgulised. Seega on prof. Taklaja väitel, et teadlased tahavad elada meil riigist sõltumatult (nõudes ainult raha), tõepõhi all.

 • Avatar
  Tõnis Lepik

  kALLID TEELISED! kUI SEOKS ARVO PÄRDI NÄITEKS KIVIÕLI-TÖÖSTUSEGA? kUIS SIIS HAKKAKS KIVIMUUSIKAT VÕI ÕLIMUUSIKAT TULEMA -VAHVA

  • Avatar

   Mõte oli, et pärdid on tagajärg, mitte põhjus. See on nagu armastusegagi — sellega ei ole võimalik otse tegeleda.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused