Kuumad multikultuursed nädalavahetuse uudised meilt ja mujalt

Satiir,
- Updated
Terminaator on nüüd minevik ja ka näitleja nimi on muutumas sallivuslikuks. Pilt on illustratiivne.
©Scanpix
Terminaator on nüüd minevik ja ka näitleja nimi on muutumas sallivuslikuks. Pilt on illustratiivne.

Uute Uudiste erinurk vahendab pisut humoorikaid sõnumeid, et me liiga tõsistena ei tunduks.

Näitleja ja endine California kuberner Arnold Schwarzenegger vabandas kogu Aafrika ees oma rassistliku nime pärast ning tulles vastu latiinodele ja mustanahalistele lubas oma uueks nimeks võtta Arnoldo Black.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Karabinjeerid arreteerisid Itaalias Rimini kuurortlinnas Vene uusrikka Vitali Semjonovi, kes teatas TASS-ile, et ei saa aru ei talle esitatud terrorismisüüdistusest ega ka sellest, miks kõik inimesed pärast seda pikali viskasid, kui ta hõikas oma naisele üle tänava: “Алла, я в бар!” Sama nõutu oli Texase farmer Joe, kes arreteeriti Dallase lennujaamas lennukisse sisenedes kohe pärast seda, kui ta tervitas oma tuttavat farmerit: “Hi, Jack!”

“Salliv/Tolerantne Eesti” kutsus oma avalikus pöördumises kõiki tolerantseid inimesi ülemaailmse rahu, õnne, sõpruse ja harmoonia nimel halastamatule ja kompromissitule võitlusele rassismi, kseno- ja homofoobia, kliimamuutuste ja natsionalismiga, kuni need nähtused on füüsiliselt välja juuritud.

Tartu Ülikooli bioloogid teatasid vastuseks võrdõigusvoliniku Liisa Pakosta teravale meeldetuletusele, et liituvad võitlusega soolise võrdõiguslikkuse eest ning edaspidi võetakse mõistete kõrgsoo (ehk raba) ja madalsoo (seda peetakse diskrimineerivaks ja alandavaks) asemel kasutusele ühtne sooneutraalne mõiste “märgala”, kuigi feministid kavatsevad sellegi vaid neile teadaolevatel põhjustel vaidlustada.

Firmad Bolt ja Wolt otsustasid kriitika peale, et nad ei pea välismaalasi värvates kinni keeleseadusest, võtta uuteks nimedeks eestipärased Polt ja Volt, nentides kahetsusega, et enamaks pole nad võimelised.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused