Siin on põhjus, miks Ossinovski peab rõdul suitsemise keelamist mõttetuks

Eesti, Satiir,
©Scanpix
Suitsetaja

Riigikogu liige, endise terviseminister Jevgeni Ossinovski (SDE) ütles, et rõdudel suitsetamise keelamine on mõttetu, sest siis hakkavad inimesed suitsetama oma korteris ning sellisel juhul imbuks tubakasuits ventilatsiooni kaudu ikkagi teistesse korteritesse, mille mõju inimeste tervisele võib olla veel negatiivsem.

Endine terviseminister teab, millest ta räägib. Ta on ka oma tegevusega positiivset eeskuju näidanud. Kõik poliitikahuvilised mäletavad veel selgelt nelja aasta tagust pilti sellest, kuidas tollane sotside esimees Ossinovski ja tollane IRL-i liider Margus Tsahkna (kes nüüd küll Eesti 200-sse üle hüpanud)  Toompea lossi hoovis suitsu tegid ning uue valitsuse paika panid. Niisiis ei tossutatud ei rõdul ega kabinettides, vaid ilusasti hoovi peal.

Pärast seda suitsutõmbamist keeldusid nii IRL kui ka sotsid osalemast koalitsiooni eestseisuse istungil, leides, et pole enam midagi arutada ning sooviti koostöö lõpetamist reformierakondlasest peaministri Taavi Rõivasega.

Mõne aja pärast moodustatigi uus valitsust, kus peaministriks sai keskerakondlane Jüri Ratas.

Nii, et vabas õhus suitsu tõmbamine on igati kasulik tegevus. Muidugi, kui oravad välja arvata.

Tervise arengu instituudi (TAI) direktor Annika Veimer teatas hiljuti, et lähiriikides on kortermajade rõdudel ja akendel suitsetamine selgelt reguleeritud ning seda võiks teha ka Eestis.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused