Silt: Aktsiis

10.01.20

EKRE turgutav mõju majandusele: Tallink pidi töötajaid juurde võtma

Puhtalt Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna töövõiduna valitsuses läbisurutud alkoholiaktsiisi alandamine toodab aina positiivseid tulemusi. (veel …)

13.09.19

Martin Helme: aktsiisilangetus on toonud soovitud tulemused ja annab julgust pressida edasi ka diisliaktsiisi langetusega

Juulis tasuti maksu- ja tolliametile 701,4 miljonit eurot maksutulu, mida on 8,2 protsenti enam kui möödunud aasta samal kuul.

31.07.19

Alkoholiaktsiisi langetuse esimesed tulemused on lootustandvad – müüginumbrid on Eestis suurenenud

ERR vahendab Soome ringhäälingu Yle uudist alkoholi müüginumbrite kasvu kohta, mis lubab oletada aktsiisilanguse positiivset mõju. (veel …)

03.07.19

Peeter Ernits: vigade parandamine võtab aega

Riigikogu liige Peeter Ernits (EKRE) kirjutas Postimehes, et alkoholiaktsiisi langetamine on eelnevalt tehtud vigade parandus. (veel …)

01.07.19

Martin Helme: üks oluline lubadus sai teoks, see aitab ka teisi lubadusi täita

Rahandusminister Martin Helme rõhutab neljale olulisele punktile, mis puudutab täna kehtima hakanud  uusi alkoholi aktsiisimäärasid. (veel …)

27.05.19

Alkoholi maaletoojad: aktsiisilangetus toob tagasi soomlaste ostud

Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu tegevjuhi Triin Kutbergi sõnul on 25-protsendilisel aktsiisilangetusel potentsiaali lõpetada Läti piirikaubandus, samuti toob see tema

18.08.16

Rõivase majanduspoliitika tulemus: veoettevõtted on oma tankimise valdavalt Lätti viinud, Eesti kaotab aastas miljoneid eurosid

Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni (ERAA) küsitlus näitas, et Läti kaudu sõitvad veoettevõtted on oma tankimise valdavalt sinna viinud ja

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused