Silt: Andrej Babis

06.03.19

Tšehhi suhtub Macroni föderaalse Euroopa propagandasse negatiivselt

Tšehhi peaminister Andrej Babiš kritiseeris teravalt Prantsuse presidendi Emmanuel Macroni artiklit, milles Prantsuse riigipea ärgitas valijaid üle terve Euroopa

28.10.18

Tšehhi peaminister: ebaseaduslikud sisserändajad ei tohi Euroopasse jääda

Samal ajal, kui Prantsusmaa president Emmanuel Macron ründas teravalt Ungarit ja Poolat, astus Tšehhi peaminister Andrej Babiš oma naabrite kaitseks välja.

04.09.18

Tšehhi peaminister: Merkeli migratsioonipoliitika on ohuks Euroopa tsivilisatsioonile

Tšehhi peaminister Andrej Babiš kritiseeris taas Saksamaa kantsler Angela Merkeli ja Euroopa Liidu immigratsioonipoliitikat, nimetades seda ohuks Euroopa tsivilisatsioonile.

22.06.18

Tšehhi plaanib immigrandid piirilt tagasi saata, migratsioonivastased jõud koonduvad

Tšehhi on valmis hakkama migrante piirilt tagasi saatma, kui Saksamaa ja Austria seda teevad, nagu Saksa siseminister on välja

23.03.18

Tšehhi peaminister: kvoodid lõhestavad Euroopat ja ei toimi

Tšehhi peaminister Andrej Babiš ei jaga Saksamaa kantsler Angela Merkeli ja EL-i poliitilise eliidi arusaama nn solidaarsusest migratsiooniküsimuses. Babiš

06.12.17

Tšehhi president nimetas massiimmigratsioonivastase Andrej Babiši peaministriks

Tšehhi president Miloš Zeman nimetas kolmapäeval uueks peaministriks miljardärist ärimehe Andrej Babiši, kes võitis oktoobris parlamendivalimised. (veel …)

21.10.17

Tšehhi valimisi on võitmas euroskeptiline ANO erakond

Tšehhis lõppesid üldvalimised ja esialgsed tulemused näitavad, et juhtimas on ärimehest miljardäri Andrej Babise tsentristlik liikumine ANO. (veel …)

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused