Silt: Haigekassa

07.11.18

Hädiselt toimiva Haigekassa juhtide ülekuldamine riivab valusalt ühiskonna õiglustunnet

Igasugused poliitilised algatused räägivad Eesti ühiskonna sidususe tugevdamisest, samas aga toimuvad riigis kõige räigemad üldsusele näkku sülitamised. (veel …)

19.07.18

Tervisekassa ja töökassa kõlavad täpselt samamoodi kui Potjomkini küla

Eestis ei taha nõukaaja mõisted "pakazuhha" ja "Potjomkini küla" kuidagi sõnapruugist kaduda, sest riik ei lase sellel juhtuda.

07.05.18

EKRE asub võitlema arstiabi kordategemise eest

Kiire ja hea arstiabi on Eestis võimalik, aga selle reaalne kättesaadavus nõuab jõulist reformi. Konservatiivid teavad, mida selleks teha

28.03.18

Martin Helme: Haigekassa tuleb ümber teha tegelikuks ravikindlustuskassaks

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimehe Martin Helme sõnul tuleb Eesti tervishoiusüsteemi parandamist alustada Eesti Haigekassa põhjalikust reformimisest. (veel …)

17.02.17

Haigekassa nõukogu kollektiivleppeta tervisesektori palku ei tõstnud

Haigekassa nõukogu otsustas reedesel istungil anda meedikutele kuu aega kollektiivlepingu sõlmimiseks ning ei toetanud tervishoiusektori ettepanekut tõsta palku enne

22.11.16

Südamearstid: 2017. aastal saab ravida vaid erakorralisi haigeid

Südamearstid hoiatavad, et kuna ravi kättesaadavus väheneb veelgi, siis 2017. aastal saavad nad ravida vaid erakorralisi haigeid. (veel …)

19.08.16

Haigekassa on 33 miljoniga miinuses, reservi kogunenud raha lõpeb nelja aasta pärast

Täna kella kümne paiku koguneval haigekassa nõukogul tuleb vaadata otsa esimese poolaasta aruandele: eelarve on 33 miljoni euroga miinuses.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused