Teemamärge: Indrek Saar

Sotsidest ministrid kasutasid EKRE ründamiseks libauudist kallaletungist välismaalasele Stroomi rannas

Eesti Ekspress avaldas loo, millest selgub, et Karoli Hindriksi algatatud jutt ameeriklanna ründamisest Stroomi rannas on libauudis, kuid Eesti poliitikas kasutati seda sotside ja meedia poolt ära rünnakuteks EKRE vastu.

KUUUURIJA: Kuidas Indrek Saar ja Tiit Ojasoo Eino Baskini tänavale viskasid

Armastatud näitleja ja lavastaja Eino Baskini lesk Veera Tolli-Baskin on lugu endas kandnud aastaid, kuid leiab nüüd, et rahvas peaks teadma, missugust valu ja üleelamist tema armastatud abikaasa aastaid tagasi üle elas. Loo võtmetegelased on tänane kultuuriminister Indrek Saar ja NO99 lavastaja Tiit Ojasoo.

Sotsialistist kultuuriminister süüdistab EKRE-t demokraatia ja sõnavabaduse õõnestamises

Indrek Saar sai 9. juunil SDE esimeheks ning kadus seejärel pildilt.

Sotsialistist kultuuriminister Indrek Saar arvab, et Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) soovib kehtestada nõukogudeaegset tsensuuri ja piirata sõnavabadust. Saar vastas EKRE riigikogu fraktsiooni avalikule kirjale, milles fraktsioon leidis, et riigi raha toel ilmuv kultuurileht Sirp levitab eestivaenulikke ja rahvuslikkust õõnestavat propagandat.

Martin Helme kultuuriminister Indrek Saarele: laulupeo multikultistamine on meie identiteedi teadlik lammutamine

Tänases Riigikogu infotunnis soovis Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon sotsialistist kultuuriminister Indrek Saarelt teada, kuidas ta suhtub Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart ettepanekusse, et laulupeol võiksid hakata kõlama ka venekeelsed laulud.

REPLIIK: Riigiametite politiseerimine jätkub: sotsid mehitavad ministeeriumi parteisõduritega

Indrek Saar sai 9. juunil SDE esimeheks ning kadus seejärel pildilt.

Valitsus vahetus, aga riigiametite politiseerimine jätkub endise hooga. Hiljuti lõppes avalik konkurss kultuuriministeeriumi kultuurilise mitmekesisuse asekantsleri ametikohale. Need, kes arvavad, et sellised konkursid on avalikke ees tehtav näitemäng, ei pidanud pettuma.