Teemamärge: Kadri Simson

Pudru ja kapsad tasuta ühistranspordis — ühed tahavad, teised mitte, vastutama ei hakka ilmselt keegi

Tasuta ühistransport Tallinnas.

Kuna Jüri Ratase valitsuse populistlik tasuta ühistranspordi kava ei leidnud ühiskonna ega teiste poliitiliste jõudude toetust, sokutas majandus- ja kommunikatsiooniminister Kadri Simsoni selle asemele aseaine ehk igaüks tehku nii, kuis heaks arvab.

Riik hiilib normidest mööda: minister õigustab Tallinn-Tartu mnt liiga kitsaid sõiduradu

Majandus- ja taristuminister Kadri Simson väitis täna Riigikogus, et kokkuhoid ehitamisel Tallinn–Tartu maantee ohutust ei mõjuta. EKRE fraktsiooni saadikud leiavad ekspertide hinnangutele tuginedes, et riik rikub omaenda kehtestatud tee-ehituse norme, mis halvendab valmiva teelõigu kvaliteeti, vastupidavust ja liiklusohutust.

Majandusministri elukaaslane sai kahtlustuse suures ulatuses omastamises ja rahapesus

Kadri Simson, Teet Soorm

Keskkriminaalpolitsei pidas kinni kaks Talleggi ja Rakvere lihakombinaadi omanikfirma HKScan Baltikumi juhtkonna endist liiget – majandusminister Kadri Simsoni elukaaslase Teet Soormi ja HKScanile kuuluva Rakvere Farmide juhatuse endise liikme Mati Tuvi, keda on alust kahtlustada suures ulatuses omastamises ja rahapesus.

Helme: Tallinn-Tartu liinil peaksid “porganditele” konkurentsi pakkuma ka pärisrongid

Edelaraudtee

Pärast seda, kui majandusministeerium riigistas mõne aasta eest üle-eestilise reisirongiliikluse ja riiklik Elron tõi Tallinn-Tartu, Tallinn-Narva, Tallinn-Viljandi ja Tallinn Pärnu liinile rongid, mis mujal Euroopas sõidavad linnalähiliine, on eriti Tartu liini reisijad nurisenud Elroni rongide ebamugavuse üle.

Majandusminister Kadri Simson jätkab Rail Balticu projektiga Reformierakonna poliitikat

Riigikogus Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna arupärimisele vastanud majandusminister Kadri Simson tõestas oma vastustega, et Keskerakond jätkab Rail Balticu projektiga Reformierakonna poliitikat. Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme ütles Kadri Simsoni vastuseid kommenteerides, et Simson vahendas vaid sedasama ametnike juttu, mida avalikkus on juba korduvalt kuulnud. „See on nende ametnike jutt, kes on neile teadaolevatel põhjustel otsustanud, et […]

Pärnu lennujaama rekonstrueerimine jääb ära

Kui opositsioonis olles tegi praegune majandus- ja kommunikatsiooniminister Kadri Simson jõulisi avaldusi Pärnu lennujaama taaskäivitamiseks, siis uues ametis jahutab Simson pärnakate õhinat lennuliikluse arendamise osas. Pigem on temast saanud Rail Balticu tuline toetaja. Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium (MKM) vastas jõulude eel kuu varem saadetud Pärnumaa omavalitsuste liidu (POL) kirjale, millega taotleti riigilt investeeringut Pärnu lennujaama renoveerimiseks. […]