Teemamärge: Kersti Kracht

Rahapesu ja Danske Bank – Eesti riik lõi selleks eeldused või tegi ise kaasa

EKRE Tallinna Volikogu fraktsiooni aseesimees ja EKRE majandusprogrammi toimkonna liige Kersti Kracht nendib, et kõik see, mis täna Eesti panganduses toimub ja mis puudutab väga paljusid ettevõtjaid ning meie majanduskeskkonda, tuleneb riigi ametkondade tegemata tööst ja ebapädevusest.

FOTOD: (:)kivisildnik avas EKRE kohviku kireva kõnega

EKRE valimiskohviku avamine, Sven Sildnik

Reedel, 29. septembril avas Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) Tallinnas, Kaarli puiesteel valimiskohviku. Kohviku avamisel pidas kõne EKRE Tallinna linnapeakandidaat Martin Helme ja Konservatiivse Rahvaerakonna Lasnamäe esinumber Kersti Kracht. Sütitava kõne pidas EKRE kandidaat Sven Sildnik – kirjanikunimega (:)kivisildnik – Pärnumaalt, Saarde vallast.

INTERVJUU: EKRE-ga ühinev ettevõtja: poliitikud ei taha laristamisele piiri panna

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga liituv ettevõtja Kersti Kracht ütleb intervjuus, et Eesti on õigelt kursilt nii palju kõrvale kaldunud, et siin tuleks leida konsensusega üks terviklik töötav lahendus ja hakata punkt-punktilt ellu viima. Olete aktiivselt võtnud sõna Rail Balticu vastu. Miks? Olen arutu raha kasutamise – laristamise ja läbimõtlemata ja analüüsimata projektide vastu. Väga paljud objektid, […]

EVEA president Kersti Kracht: riigikogu peaks jätma Rail Balticu eelnõu ratifitseerimata

17. mail Riigikokku jõudev Rail Balticu seaduseelnõu toob selle rakendumisel Eesti ettevõtjale põhjendamatuid riske võimaliku maksukoormuse tõusu näol ja seepärast kutsub Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon (EVEA) üles riigikogu liikmeid mitte ratifitseerima Rail Balticu raudteeühenduse arendamise kokkulepet ning korraldama Rail Balticu ehitamise küsimuses rahvahääletus.